Menu

ALICE VR Spolszczenie

ALICE VR Zaprojektowana do wymiany z szkłami VR pierwszoosobowa gra przygodowa, której prototyp wykonany pozostał na konkurs VR Jam. Za powstanie tytułu odpowiada nasze Carbon Studio, zaprojektowane przez byłych członków The Farm 51. Zainspirowana słynną powieścią Lewisa Carrolla fabuła ALICE VR przeprowadza się w właściwych realiach science fiction, oraz podczas zabawy zabieramy się w bohatera, którego statek został zmuszony do siadania na pewnej planecie. Prezentuje się, iż jej ludzie zniknęli w niejasnych okolicznościach, i swym planem będzie rozwiązanie edycji zagadek, które pozwalają odkryć sekret tubylców oraz wpłynąć na ich dalekie losy. Rozgrywka rusza się w twórz nieliniowy i przechowuje się na eksploracji oraz rozwiązywaniu różnych problemów, w obecnym zainspirowanych Alicją w Ziemi Czarów zagadek, liczących na wzmacnianiu i osłabianiu naszej skórze. Urozmaicenie stanowi i fakt, iż dzięki zmiennej grawitacji w zabawie potrafimy podejmować się oraz po ścianach i suficie.

spolszczenie do ALICE VR

ALICE VR Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was ALICE VR Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy ALICE VR.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać ALICE VR Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

Kolejność postępowania

1. Należy ściągnąć ALICE VR Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry ALICE VR

Oto wyniki skanowania ALICE VR Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Prospekt

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz ALICE VR Spolszczenie chomikuj

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenia możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu.

.

screenyScreeny aplikacji ALICE VR Spolszczenie

ALICE VR spolszczenie

ALICE VR Spolszczenie chomikuj

ALICE VR spolszczenie pobierz

ALICE VR spolszczenie napisy pl

spolszczenie downloadALICE VR Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: ALICE VR
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

4 comments

 1. MaryJane napisał(a):

  hehe, dobry zbior

 2. Martyna napisał(a):

  nareszcie cos dziala, dzieki wielkie

 3. Papa napisał(a):

  wielkie dzieki dla calego teamu za to spolszczenie

 4. Opener napisał(a):

  bardzo dobrze wykonane spolszczenie, smiga z gra

Dodaj komentarz