Menu

Aliens Colonial Marines Spolszczenie

Przedstawiamy Aliens Colonial Marines Spolszczenie. To pierwszoosobowa strzelanina, bazująca na filmach z udziałem tytułowych ksenomorfów, a w szczególności na drugiej części cyklu, czyli Aliens w reżyserii Jamesa Camerona. Za produkcję odpowiada Gearbox Software.
spolszczenie do Aliens Colonial Marines

Aliens Colonial Marines Spolszczenie

Wsparta na problemach obrazów z kolei Obcy pierwszoosobowa strzelanina (FPS), zrealizowana przez studio Gearbox Software. Fabuła kampanii głównej wiąże się na przedmiotu poszukiwań Ellen Ripley. Główny bohater – Christopher Winter, kapral amerykańskich kolonialnych marines – jest uczestnikiem misji ratunkowej, która wskutek katastrofy statku kosmicznego U.S.S. Sulaco ląduje na zajętą przez ksenomorfów planetę LV-426. Mieszaną z 11 misji kampanię główną rozgrywać ważna w pojedynkę albo w wymiany spośród tamtymi graczami. Deweloperzy zadbali jeszcze o w sumy skuteczny tryb multiplayer, pozwalający wkomponować się nie dopiero w żołnierzy, a dodatkowo w zewnętrznych. Z ściany technicznej gra buduje na drogach silnika Red Ring (zmodyfikowany Unreal Engine 3).
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Aliens Colonial Marines Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Aliens Colonial Marines Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Aliens Colonial Marines

Oto wyniki skanowania Aliens Colonial Marines Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Aliens Colonial Marines Spolszczenie

Aliens Colonial Marines spolszczenie

Aliens Colonial Marines Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Aliens Colonial Marines
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany