Menu

Alone in the Dark 4 Spolszczenie

Czwarta akcję a dodatkowo powrót klasycznej edycji, która składa przygodówkę z survival horrorem. Zabieramy się w niej w twarz detektywa Edwarda Carnby i idziemy mroczną wyspę, aby rozwikłać zagadkę śmierci przyjaciela. Produkcja wyróżnia się uwspółcześnioną oprawą wizualną oraz szybką częścią akcji. Twórcy starali się oddać klimat grozy za pomocą dobrych sposobów audiowizualnych i oryginalnej fabuły.

spolszczenie do Alone in the Dark 4

Alone in the Dark 4 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Alone in the Dark 4 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Alone in the Dark 4.

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Alone in the Dark 4 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

Kolejność postępowania

1. Należy ściągnąć Alone in the Dark 4 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Alone in the Dark 4

freeWszystkie spolszczenia, które znajdują się na naszej stronie przed uploadem są uprzednio sprawdzane pod względem działania oraz skanowane dlatego macie pewność 100% pewność, że działają zgodnie z opisem oraz nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Alone in the Dark 4 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Alone in the Dark 4

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Alone in the Dark 4 Spolszczenie chomikuj

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenia możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu.

.

screenyScreeny aplikacji Alone in the Dark 4 Spolszczenie

Alone in the Dark 4 spolszczenie

Alone in the Dark 4 spolszczenie chomikuj

Alone in the Dark 4 spolszczenie pobierz

Alone in the Dark 4 spolszczenie napisy

spolszczenie downloadAlone in the Dark 4 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Alone in the Dark 4
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz