Menu

Alone in the Dark 4 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Alone in the Dark 4 Spolszczenie. Czwarta akcję a dodatkowo powrót klasycznej edycji, która składa przygodówkę z survival horrorem. Zabieramy się w niej w twarz detektywa Edwarda Carnby i idziemy mroczną wyspę, aby rozwikłać zagadkę śmierci przyjaciela. Produkcja wyróżnia się uwspółcześnioną oprawą wizualną oraz szybką częścią akcji. Twórcy starali się oddać klimat grozy za pomocą dobrych sposobów audiowizualnych i oryginalnej fabuły.
spolszczenie do Alone in the Dark 4

Alone in the Dark 4 Spolszczenie

Czwarta część mrożących porażek w żyłach przygód detektywa Edwarda Carnby. Najprawdziwszy partner bohatera. Charles Fiske, jest znaleziony gotowy na malowniczej wyspie Shadow Island, położonej u wybrzeży stanu Maine. Śledztwo Carnby’ego podróżuje do Freda Johnsona, który podaje go o badaniach trzech tajemniczych indiańskich tabliczek skierowanych przez Fiske. Postawione w optymalnych mieszkaniach mogą rozwiązać wielką i dużą moc. Johnson proponuje Carnby’emu kontynuowanie poszukiwań odrzuconych przez znajomego i znalezienie także zło jego mordercy. Kontynuacja serii Alone in the Dark jest przygodową grą akcji przeprowadzającą się w sferze lęku i horroru. Gracze prowadząc Edwarda Carnby’ego lub Aline Cedrac (głęboką oraz odporną małą archeolog, która dodaje do niego na Shadow Island), wymagają przede wszelkim żyć a rozwiązać zagadkę morderstwa Charlesa Fiske’a i romantycznej wyspy Shadow Island. Gra ma niebezpieczną i wpisującą linię fabularną, zaś na bogate brawa zasługuje dobra atmosfera, robiąca najlepsze obrazy grozy.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Alone in the Dark 4 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Alone in the Dark 4 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Alone in the Dark 4.

Oto wyniki skanowania Alone in the Dark 4 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz Alone in the Dark 4 Spolszczenie chomikuj

Screeny aplikacji Alone in the Dark 4 Spolszczenie

Alone in the Dark 4 spolszczenie

Alone in the Dark 4 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Alone in the Dark 4
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage