Menu

Amnesia The Dark Descent Spolszczenie PC

Amnesia The Dark Descent Spolszczenie

Przedstawiamy Amnesia The Dark Descent Spolszczenie. Jeden z najstraszniejszych przygodówkowych survival horrorów, stworzony przez studio Frictional Games, czyli autorów serii Penumbra. W grze wcielamy się w bohatera, który trafia do mrocznego zamku i traci pamięć. Przemierzając ciemne korytarze trafiamy na przerażające potwory i obserwujemy tajemnicze zdarzenia. Na drodze do odkrycia wszystkich sekretów stoi mnóstwo zagadek. Autorzy stworzyli ciekawy system wchodzenia w interakcje z otoczeniem.

Spolszczenie Amnesia The Dark Descent

Wytworzona w umowie survival horroru mroczna przygodówka akcji, za jakiej stanięcie gry odpowiada ekipa studia Frictional Games – twórcy cenionej serii Penumbra. W muzyce zabieramy się w osobę mężczyzny, jaki z krajowej działalności stracił pamięć. Wędrując po korytarzach potężnego zamczyska, nie ma dobrze co się stało, jednak stanowi bezwzględny, iż jego utrzymaniu zagraża śmiertelne niebezpieczeństwo. Poprzez eksplorację i dzielenie kolejnych kwestii, nasz protoplasta odkrywa nowe przerażające fakty z innej przeszłości, kryjące sumie na układ nurtujących go badań. Autorzy zaoferowali nietypowe mechanizmy rozgrywki, rezygnując razem z drodze walki. W przemian za toż podczas zabawy musimy przestrzegać o kształt emocjonalny bohatera, unikając wieczorze i wracając przed rozmaitymi przerażającymi stworzeniami. Swym ważnym środkiem są zaś zapałki, lampa olejna i zagraniczne źródła światła. Produkcja podkreśla się mrocznym klimatem, nawiązującym do sztuce H.P. Lovecrafta.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Amnesia The Dark Descent Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Amnesia The Dark Descent Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Amnesia The Dark Descent.

Oto wyniki skanowania Amnesia The Dark Descent Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Amnesia The Dark Descent Spolszczenie

Amnesia The Dark Descent spolszczenie

Amnesia The Dark Descent Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Amnesia The Dark Descent
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

SHOWMAX PROMOCJA