Menu

Apotheon Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Apotheon Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Apotheon. 
spolszczenie do Apotheon

Apotheon Spolszczenie

Gra w świecie mitologii greckiej dwuwymiarowa gra platformowa z zwykłym światem, stworzona przez inne kanadyjskie studio Alien Trap – autorów m.in. docenionej platformówki Capsized. Fabuła gry opowiada historię Hery, która obaliła swojego partnera Zeusa i rozwijana niechęcią do ludzi postanowiła zmieść ich z dziedziny Ziemi. Gracz zajmuje się w kwestię herosa, który, aby zachować ludzkość, musi przyjechać na wierzch Olimpu i zakończyć tyranię bogów. Mechanika gry ma z klasyków pokroju Metroida i Castlevanii, kojarząc się na eksploracji otwartego świata i walce przy zachowaniu włóczni, miecza i tarczy – jednak w zabawie pojawiają się także sekwencje skradankowe. Co pewny kolej będziemy potrzebowaliby stawić czoła drinkowi z bogów, żeby po jego przejściu poznać jego wielkości. Nietypowa oprawa graficzna tytułu zainspirowana została malunkami, pojawiającymi się na starych naczyniach. Kampanię dla pojedynczego gracza uzupełniają taktyczne potyczki w stylu wieloosobowym.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Apotheon Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Apotheon Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Apotheon.

Oto wyniki skanowania Apotheon Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz Apotheon Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Apotheon Spolszczenie

Apotheon spolszczenie

Apotheon Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Apotheon
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage