Menu

Arcania Spolszczenie

Przedstawiamy Arcania Spolszczenie. Gra akcji RPG, w której wcielamy się w kolejnego bezimiennego bohatera i ratujemy świat. Produkcja opowiada o przygodach prostego chłopaka wyruszającego na wielką przygodę. Podczas zabawy przemierzamy kolejne lokacje, wykonujemy zadania, walczymy z przeciwnikami i zbieramy coraz lepsze przedmioty. Wszystko to utrzymano w klimatach rodem z poprzednich części serii Gothic.
spolszczenie do Arcania

Arcania Spolszczenie

Kontynuacja wywołanego w 2001 roku legendarnego cyklu Gothic. Podczas gdy inni twórcy kolei ze przygotowania Piranha Bytes zainteresowali się rozwijaniem całkowicie różnej klasy Risen, tworzenie nowego Gothica powierzono ekipie Spellbound Entertainment, znanej m.in. z trylogii RPG Realms of Arkania i porządku taktycznych strategii Desperados. W atrakcji zabieramy się w skórę całkowicie innego bohatera – młodego mężczyzny, szukającego zemsty na nowo obwołanym królu Robharze III, który pokonał jego własną wieś i zlikwidował jej ludzi. Akcja jest chwila daleko prosta aniżeli w starej popularni gry, choć przechowuje się jeszcze na eksploracji, wykonywaniu szeregu stanowisk również ogólnych wojnach z różnymi potworami. W relacji z wybranej kategorie oraz ścieżki rozwoju, nasz bohater może specjalizować się w konkurencji w starciu, łucznictwie bądź magii. Akcję obserwujemy tradycyjnie z nadzieje trzeciej osoby, wprawdzie podczas wojny kamera automatycznie zabiera się, gwarantując łatwiejszą postawę w lokalu.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Arcania Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Arcania Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Arcania.

Oto wyniki skanowania Arcania Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Arcania Spolszczenie

Arcania spolszczenie

Arcania Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Arcania
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany