Menu

Armikrog Spolszczenie

Przedstawiamy Armikrog Spolszczenie. Armikrog to duchowy następca kultowej przygodówki The Neverhood z 1996 r., w której wszystkie postaci oraz lokacje wykonane były z plasteliny i animowane przy użyciu animacji poklatkowej. Jako kosmiczny podróżnik Tommynaut rozbijamy się na nieznanej planecie, gdzie zostajemy pojmani i uwięzieni w tytułowej fortecy Armikrog.
spolszczenie do Armikrog

Armikrog Spolszczenie

Oryginalna przygodówka z wyboru point-and-click będąca idealną kontynuacją popularnej gry The Neverhood, stworzonej w 1996 roku przez Douga TenNapela. Tytuł został sporządzony przez organizatora pierwowzoru, któremu udało się zebrać pod innym szyldem większość ekipy dostępnej zbytnio jego rozpoczęcie. Fabuła gry rzecze o stanach sympatycznego kosmity imieniem Tommynaut, który po katastrofie swojego statku dochodzi na naturalną planetę, gdzie jest wraz ze znanym kolegą, psem Beak-Beakiem, zatrzymany i osadzony w tytułowej twierdzy Armikrog. Cechą charakterystyczną stopnia jest unikatowa oprawa graficzna, w jakiej zbudowane z plasteliny lokacje i rodzaje stronie zostały przejęte przy współprac animacji poklatkowej. W długim procesie nowym gry wziął udział wszystek zespół lalkarzy, organizatorów i artystów-rzeźbiarzy. W wyniku twórcy udało się odtworzyć niepowtarzalny klimat pierwowzoru, który oprócz ciekawej sprawie oraz wystawy sympatycznych jakości oferował wysoką część zwariowanego humoru.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Total War Battles Kingdom Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Armikrog Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Armikrog

Oto wyniki skanowania Armikrog Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Armikrog Spolszczenie
Armikrog spolszczenie

Armikrog Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Armikrog
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany

sprawdziany

Polub nasz fanpage