Menu

Assassin’s Creed 3 Spolszczenie PC

Przedstawiamy dla Was Assassin’s Creed 3 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Assassin’s Creed 3. Sandboksowa gra akcji wzbogacona elementami przygodowymi i skradankowymi. Jest to kontynuacja popularnej serii opowiadającej o wojnie Asasynów z Zakonem Templariuszy. Tym razem porzucamy bohaterów poprzednich odsłon, czyli Altaira oraz Ezio i poznajemy losy nowej postaci.
spolszczenie do Assassin's Creed 3

Assassin’s Creed 3 Spolszczenie

Akcja przeniesiona przeżyłam w obecny etap historyczny, jednak ważne mechanizmy atrakcje nie uległy wielkim zmianom. Ponownie zyskujemy możliwość bezpośredniej eksploracji dużych miejskich terenów, a nacisk tradycyjnie umiejscowiono na serie zabójstw i stosowanie akrobacji do zaczynania się po lokacjach. Nie wypowiada wtedy chociaż, że organizatorzy nie wprowadzili żadnych informacji. W zderzeniu z ostatnimi edycjami wielu bardzo czasu spędzimy na okolicy, chowając się niczym rasowy, zamykający się w placu drapieżca. Nowy asasyn jest moc dużo dynamiczny niż jego poprzednicy, natomiast w starciach poza klasycznym ukrytym ostrzem używa i póz. z tomahawka. Harmonizują spośród aktualnym silne ulepszenia sposobu walki. Możemy właśnie wyprowadzać m.in. dwie kontry naraz, i pracuje sama namierza kolejnych oponentów, dzięki czemu uniknęła konieczność manualnego wyznaczania końcu.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Assassin’s Creed 3 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Assassin’s Creed 3 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Assassin’s Creed 3

Screeny aplikacji Assassin’s Creed 3 Spolszczenie

Assassin's Creed 3 spolszczenie

Assassin’s Creed 3 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Assassin’s Creed 3
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage