Menu

Assassin’s Creed Syndicate Spolszczenie

Assassin’s Creed Syndicate stanowi jest już dziewiątą grą z serii Assassin’s Creed. Seria została wypuszczona przez kanadyjski Ubisoft w dwa tysiące siódmym roku. Seria spotkała się z ogromną sławą i wielu fanów oczekuje najnowszej jej odsłony. W Syndicate ponownie mamy do czynienia z trzecioosobową grą akcji z elementami skradanek i przygodówki. Premiera na konsole Xbox One i Playstation 4 miała miejsce już dwudziestego trzeciego października. Gracze komputerowi muszą niestety trochę jeszcze sobie poczekać, bo Syndicate będzie mieć swoją premierę na pecetach dopiero dziewiętnastego listopada tego roku i zapewne wkrótce dostępne będą crack i spolszczenie.

spolszczenie do Assassin's Creed Syndicate

Assassin’s Creed Syndicate Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was w pełni darmowe i działającego Assassin’s Creed Syndicate Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Assassin’s Creed Syndicate.

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Assassin’s Creed Syndicate Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

 

Kolejność postępowania

 

1. Należy ściągnąć Assassin’s Creed Syndicate Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Assassin’s Creed Syndicate

freeWszystkie spolszczenia, które znajdują się na naszej stronie przed uploadem są uprzednio sprawdzane pod względem działania oraz skanowane dlatego macie pewność 100% pewność, że działają zgodnie z opisem oraz nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Assassin’s Creed Syndicate Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Assassin's Creed Syndicate

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikujpl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Assassin’s Creed Syndicate Spolszczenie chomikuj

 

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenie możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu, tak jak wspominaliśmy wcześniej jest to jedynie zabezpieczenie i jest ono w pełni darmowe.

.

screenyScreeny aplikacji Assassin’s Creed Syndicate Spolszczenie

Assassin's Creed Syndicate spolszczenie

Assassin's Creed Syndicate spolszczenie pobierz

Assassin's Creed Syndicate spolszczenie chomikuj

Assassin's Creed Syndicate spolszczenie napisy

spolszczenie downloadAssassin’s Creed Syndicate Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Assassin’s Creed Syndicate
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

Pobierz spolszczenie

No comments

Dodaj komentarz