Menu

Assassin’s Creed Unity Spolszczenia

Kolejna odsłona popularnej serii przygodowych gier akcji od firmy Ubisoft. Gracz wciela się w członka bractwa Asasynów o imieniu Arno, który przemierza XVIII-wieczny Paryż, w czasach Rewolucji Francuskiej. Produkcja wykorzystuje autorską technologię francuskiego dewelopera, zdolną generować duże, otwarte przestrzenie.
spolszczenie do Assassin’s Creed Unity

Assassin’s Creed Unity Spolszczenie

Nowy Assasian’s Creed Unity to kontynuacja wspaniałej serii mającej miliony wiernych fanów na całym świecie. Obecnie po kilku nazwijmy to słabszych odsłonach serii fani czekali na coś niesamowitego. Wielu spośród nich zakupiło już wcześniej anglojęzyczną wersję gry, natomiast dopiero w późniejszym czasie zaczęło przeszukiwania sieci w poszukiwaniu Assassin’s Creed Unity spolszczenie. Dla fanatyków serii gier nawet kilka tygodni oczekiwania może stać się prawdziwą wiecznością. Gdy już jednak pierwsze emocje opadną i gra zostanie przez gracza napoczęta często nabiera się ochoty na to, by jednak dokupić lub dograć po prostu spolszczenie. Na szczęście jeśli chodzi o Assassin’s Creed Unity spolszczenie jest łatwo dostępne w Internecie. Generalnie w przypadku wszystkich znanych tytułów spolszczenia są ogólnodostępne, natomiast te nieautoryzowane potrafią pozostawiać wiele do życzenia.
Gdzie spolszczenie do Assassin’s Creed Unity
Gdzie szukać spolszczeń? Poza oficjalnymi serwisami Assassin’s Creed Unity spolszczenie można znaleźć między innymi na serwisie chomikuj, gdzie nierzadko jeśli jest to spolszczenie napisów zajmuje ono zaledwie kilka megabajtów i może być pobrane bez najmniejszego obciążenia naszego serwera. Polski świat gier jest o tyle kreatywny pod kątem tłumaczeń zagranicznych tytułów, iż bardzo wielu fanatyków dokonuje spolszczeń zanim jeszcze wyjdą te oficjalnie autoryzowane. Jest to praktyka popularna w Polsce nie tylko w świecie gier, lecz również w przypadku zagranicznych produkcji filmowych. Szczególnie w przypadku głośnych tytułów tłumaczenia gier, często całkiem ekwilibrystyczne, powstają w kilka dni od anglojęzycznej premiery.
Spolszczenie, a sposób jej instalacji
Spolszczenia, szczególnie te nieautoryzowane, które należy do-instalować osobno niosą ze sobą to ryzyko, że nie będzie w nich szczegółowej informacji o instalacji tego typu produktu. Dlatego pobierając spolszczenie do naszego tytułu z chomikuj, czy jakiejkolwiek innej platformy zanim klikniemy w przycisk „Assassin’s Creed Unity spolszczenie – pobierz” sprawdźmy opinie o tym pliku, oraz ewentualnie upewnijmy się, czy instrukcja instalacji, czy implementacji jest dla nas zrozumiała i czytelna.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Assassin’s Creed Unity Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Assassin’s Creed Unity Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Assassin’s Creed Unity

Oto wyniki skanowania Assassin’s Creed Unity Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.
Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Assassin’s Creed Unity Spolszczenie chomikuj

Screeny aplikacji Assassin’s Creed Unity Spolszczenie

Assassin’s Creed Unity spolszczenie pc

Assassin’s Creed Unity Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Assassin’s Creed Unity
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

7 comments

 1. Typer napisał(a):

  fajne dostalem ta gre po angielsku ale ta strona mnie uratowala, jestem slaby z angola ^^

 2. piotr napisał(a):

  teraz bede czesciej wbijal tutaj po jakies pliczki

 3. Karolak napisał(a):

  genialna lista spolszczen, chyba do wszystkich najbardziej poszukiwanych gier, oby wiecej takich stron !

 4. Sztosik napisał(a):

  wielkie dzieki

 5. Tianyra napisał(a):

  bardzo dobrze wykonane spolszczenie, polecam

 6. krzych napisał(a):

  pobrałem i zainstalowałem bez problemu, polecam

 7. aha napisał(a):

  u mnie wszystko działa jak należy

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage