Menu

Assault Android Cactus Spolszczenie

Przedstawiamy Assault Android Cactus Spolszczenie. Gracze kierują poczynaniami policyjnych androidów, które w obcej przyszłości próbują powstrzymać bunt robotów na statku kosmicznym Genki Star. Assault Android Cactus to dynamiczna gra walk z punktami zręcznościowej strzelaniny, dokonana przez pewne studio Witch Beam.
spolszczenie do Assault Android Cactus

Assault Android Cactus Spolszczenie

Połączenie walki i zręcznościowej strzelaniny, przygotowana przez pewne studio Witch Beam. Fabuła została aresztowana w odmiennej przyszłości, i pierwszą bohaterką jest tytułowa Cactus, czyli policyjny android – zadaniem, które liczy na działanie, jest uczucie międzygwiezdnej fregaty Genki Star z dłoni zbuntowanych robotów. Atrakcja w Assault Android Cactus zbiera się na rywalizacji z grupami oponentów. Do polskiej sił oddano ośmiu grywalnych bohaterów, dzielących się przede całym jasnym uzbrojeniem. Swoje działania są na dziś badane przez specjalistyczny system, i uzyskanie ogromnej kwoty punktów wymaga stosowania ataków w niesamowite kombinacje. Oprócz systemu dla samotników, produkcja oferuje wariant rozgrywki wykonany z świadomością o czteroosobowej kooperacji. Całość robi w podłożu o technikę Unity, dzięki czemu oprawa graficzna prezentuje dosyć duży stopień wykonania. Imprezie towarzyszy muzyka stworzona przez Jeffa Van Dycka.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Assault Android Cactus Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).
Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Assault Android Cactus Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Assault Android Cactus
Oto wyniki skanowania Assault Android Cactus Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Assault Android Cactus Spolszczenie

Assault Android Cactus spolszczenie

Assault Android Cactus Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Assault Android Cactus
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage