Menu

Batman Arkham Knight Spolszczenie

Batman: Arkham Knight to czwarta część popularnej serii gier akcji poświęconych przygodom Batmana. Tym razem Mrocznemu Rycerzowi przyjdzie zmierzyć się ze Scarecrowem (Strachem na Wróble), który sterroryzował Gotham City, a także z grupą super złoczyńców, chcących pokonać wspólnymi siłami Człowieka-Nietoperza raz na zawsze. W tej ekipie czarnych charakterów znaleźli się m.in. Pingwin, Harvey „Dwie Twarze” Dent czy Harley Quinn. Pojawił się także nowy przeciwnik – tytułowy Rycerz Arkham.

spolszczenie do Batman Arkham Knight

Batman Arkham Knight Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was w pełni darmowe i działającego Batman Arkham Knight Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Batman Arkham Knight.

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Batman Arkham Knight Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia Batman Arkham Knight

 

Kolejność postępowania

 

1. Należy ściągnąć Batman Arkham Knight Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Batman Arkham Knight

freeWszystkie spolszczenia, które znajdują się na naszej stronie przed uploadem są uprzednio sprawdzane pod względem działania oraz skanowane dlatego macie pewność 100% pewność, że działają zgodnie z opisem oraz nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Batman Arkham Knight Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Batman Arkham Knight

Batman Arkham Knight spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Batman Arkham Knight Spolszczenie chomikuj

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenie możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu, tak jak wspominaliśmy wcześniej jest to jedynie zabezpieczenie i jest ono w pełni darmowe.

.

Batman Arkham Knight screenyScreeny aplikacji Batman Arkham Knight Spolszczenie

Batman Arkham Knight Spolszczenie pc

Batman Arkham Knight Spolszczenie steam

Batman Arkham Knight Spolszczenie pobierz

spolszczenie downloadBatman Arkham Knight Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Batman Arkham Knight
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

Batman Arkham Knight Spolszczenie pobierz

5 comments

 1. Jinchuuuriki napisał(a):

  fajne te spolszczenie ? spolszcza menu te jak jest filmik sa napisy pl?

 2. Pawcio napisał(a):

  Ooo … myslalem, ze jeszcze nie ma spolszczenia do tej gry, a tu prosze, super

 3. pietrek napisał(a):

  oj gdyby nie to spolszczenie, to chyba zawiesilbym sie juz w grze ;p

 4. koks napisał(a):

  przyda sie, thx

 5. Zbrodniarz napisał(a):

  hehe, dobry zbior

Dodaj komentarz