Menu

Battlefield Hardline Spolszczenie PC

Przedstawiamy dla Was Battlefield Hardline Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Battlefield Hardline. Pierwsza odsłona odrębnej podserii należącej do cyklu Battlefield stworzona przez studio Visceral Games (Dead Space). Battlefield Hardline skupia się na walce oddziałów specjalnych policji z organizacją przestępczą. Gra zawiera osadzoną we współczesności kampanię solową oraz rozbudowany tryb wieloosobowy. Tradycyjnie multiplayer oferuje różne warianty rywalizacyjnej rozgrywki, w tym nowe Blood Money oraz Heist, a także pozwala sięgnąć po rozmaite rodzaje broni i pokierować zróżnicowanymi pojazdami.
spolszczenie do Battlefield Hardline

Battlefield Hardline Spolszczenie

Spin-offowa odsłona popularnego cyklu strzelanin FPS, za jakiej stanie odpowiada debiutujące w kolekcji studio Visceral Games, znane często ze znacznych tytułów science fiction Dead Space. Istnieje zatem zyskiem przejścia popularności na dwuletni cykl produkcyjny, podobnie do tworzeń konkurencyjnego Call of Duty. W oddzieleniu z ostatnich części cyklu, gra dedykowana jest zmaganiom oddziałów policji ze daną przestępczością. Dodajemy się w formę młodego detektywa Nicka Mendozy i nakładamy czoła polskim dotychczasowym partnerom, których myśl szybkiego wzbogacenia się zepchnęła na podróż bezprawia. Produkcja oznacza się nowym rodzajem zarządzania akcje, przypominającym ulubione seriale policyjne. Pomimo odmiennej tematyki, niezmienne pozostały istotne części serii, takie jak istotny arsenał broni, w wszyscy zniszczalne – dzięki silnikowi Frostbite – otoczenie czy rozbudowany system multiplayer, w jakim znajdziemy dość inne modele zabawy, takie jak Blood Money czy Heist.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Battlefield Hardline Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Battlefield Hardline Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Battlefield Hardline

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Battlefield Hardline Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Battlefield Hardline Spolszczenie

Battlefield Hardline Spolszczenie pobierz

Battlefield Hardline Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Battlefield Hardline
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage