Menu

Bombshell Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was w pełni darmowe i działającego Bombshell Spolszczenie. „Bombshell” jest najnowszą produkcją twórców legendarnej serii „Duke Nukem” (legendarnej głównie ze względu na to, że „Duke Nukem Forever” była najdłużej produkowaną grą w historii, ale zawsze legendarnej). W produkcji gry brało udział także studio Interceptor Entertaintment, znanego z produkcji first person shootera „Rise of the Triad”. Grę „Bombshell” stworzono po tym, jak anulowano produkcję „Duke Nukem: Mass Destruction”, co stało się z powodu pozwu wystosowanego przez Gearbox Software, twierdzącego, że bezprawnie użyto nazwy „Duke Nukem”.

spolszczenie do Bombshell

Bombshell Spolszczenie

Bombshell, jeżeli chodzi o perspektywę gry reprezentuje gatunek izometryczny, a fabularnie jest RPG akcji. Bohaterką gry „Bombshell” jest Shelly Bombshell Harrison, która jest najemniczką. Jej celem jest uratowanie prezydenta Zjednoczonej Ziemi z rąk kosmicznych najeźdźców. Aby osiągnąć ten cel przemierza ona różne światy – na przykład umierającą planetę Kyrron, Zeroth będącą domem zatrzymanej w czasie cywilizacji – gdzie wybija ona kolejnych wrogów. Na drodze tytułowej Bombshell stają różne niebezpieczeństwa takie jak bardzo zaawansowani technicznie najeźdźcy, drapieżne kreatury i przedstawiciele prastarych ożywionych ras. Jak radzi sobie z tym wszystkim dzielna bohaterka? Za pomocą swojego największego atutu. I nie, nie chodzi tutaj o biust. Chodzi o niesamowite pod względem technologicznym mechaniczne ramię, które jest zarazem najlepszą posiadaną przez nią bronią. Zamiast ręki może ona sobie zamontować aż jakieś dziesięć rodzajów broni, a do tego bronie te można ulepszać dla większej hecy. Poza tym w grze można znaleźć elementy typowe dla gier typu role playing game, takie jak awansowanie na kolejne poziomy zaawansowania, rozwijanie posiadanych umiejętności i wykonywanie pobocznych questów. Hecy dodaje jeszcze to, że w walce można dość swobodnie korzystać z elementów otoczenia, a lokacje są do pewnego stopnia nieliniowe. Kolejną zaletą „Bombshell pobierz” jest zawarty w grze humor, najprawdopodobniej odziedziczony po Duke Nukem. Jeżeli interesuje cię ta gra i chcialbyś zabawić się z Bombshell, to w momencie ukazania się, pobierz ją oraz crack z serwisu chomikuj.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Bombshell Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Bombshell.

Oto wyniki skanowania Bombshell Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Bombshell Spolszczenie

Bombshell spolszczenie

Bombshell Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Bombshell
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage