Menu

Bombshell Spolszczenie

„Bombshell” jest najnowszą produkcją twórców legendarnej serii „Duke Nukem” (legendarnej głównie ze względu na to, że „Duke Nukem Forever” była najdłużej produkowaną grą w historii, ale zawsze legendarnej). W produkcji gry brało udział także studio Interceptor Entertaintment, znanego z produkcji first person shootera „Rise of the Triad”. Grę „Bombshell” stworzono po tym, jak anulowano produkcję „Duke Nukem: Mass Destruction”, co stało się z powodu pozwu wystosowanego przez Gearbox Software, twierdzącego, że bezprawnie użyto nazwy „Duke Nukem”.

spolszczenie do Bombshell

Bombshell Spolszczenie

Bombshell, jeżeli chodzi o perspektywę gry reprezentuje gatunek izometryczny, a fabularnie jest RPG akcji. Bohaterką gry „Bombshell” jest Shelly Bombshell Harrison, która jest najemniczką. Jej celem jest uratowanie prezydenta Zjednoczonej Ziemi z rąk kosmicznych najeźdźców. Aby osiągnąć ten cel przemierza ona różne światy – na przykład umierającą planetę Kyrron, Zeroth będącą domem zatrzymanej w czasie cywilizacji – gdzie wybija ona kolejnych wrogów. Na drodze tytułowej Bombshell stają różne niebezpieczeństwa takie jak bardzo zaawansowani technicznie najeźdźcy, drapieżne kreatury i przedstawiciele prastarych ożywionych ras. Jak radzi sobie z tym wszystkim dzielna bohaterka? Za pomocą swojego największego atutu. I nie, nie chodzi tutaj o biust. Chodzi o niesamowite pod względem technologicznym mechaniczne ramię, które jest zarazem najlepszą posiadaną przez nią bronią. Zamiast ręki może ona sobie zamontować aż jakieś dziesięć rodzajów broni, a do tego bronie te można ulepszać dla większej hecy. Poza tym w grze można znaleźć elementy typowe dla gier typu role playing game, takie jak awansowanie na kolejne poziomy zaawansowania, rozwijanie posiadanych umiejętności i wykonywanie pobocznych questów. Hecy dodaje jeszcze to, że w walce można dość swobodnie korzystać z elementów otoczenia, a lokacje są do pewnego stopnia nieliniowe. Kolejną zaletą „Bombshell” jest zawarty w grze humor, najprawdopodobniej odziedziczony po Duke Nukem. Jeżeli interesuje cię ta gra i chcialbyś zabawić się z Bombshell, to w momencie ukazania się, pobierz ją oraz crack z serwisu chomikuj.

Przedstawiamy dla Was w pełni darmowe i działającego Bombshell Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Bombshell

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Bombshell Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

Kolejność postępowania

1. Należy ściągnąć Bombshell Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Bombshell

freeWszystkie spolszczenia, które znajdują się na naszej stronie przed uploadem są uprzednio sprawdzane pod względem działania oraz skanowane dlatego macie pewność 100% pewność, że działają zgodnie z opisem oraz nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Bombshell Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Bombshell

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikujpl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Bombshell Spolszczenie chomikuj

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenie możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu, tak jak wspominaliśmy wcześniej jest to jedynie zabezpieczenie i jest ono w pełni darmowe.

.

screenyScreeny aplikacji Bombshell Spolszczenie

Bombshell spolszczenie

Bombshell spolszczenie chomikuj

Bombshell spolszczenie pobierz

Bombshell spolszczenie napisy

spolszczenie downloadBombshell Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Bombshell
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz