Menu

Call of Duty 3 Awakening Spolszczenie

Ważne z czterech planowanych rozszerzeń DLC do przekazanej w listopadzie 2015 roku strzelaniny FPS Call of Duty: Black Ops III. Zawartość dodatku, zaprojektowanego przez mistrzów gry pierwszej ze studia Treyarch, w jak nie odchodzi od standardów, do których przyzwyczaiły nas DLC dane do dawnych wersji edycji. Pierwszym jego aspektem są to cztery zupełnie nowe mapy oddane do imprezy w systemie wieloosobowym – Skyjacked, Rise, Splash oraz Gauntlet. Oprócz tego, rozszerzenie o określi Awakening niesie ze sobą nowy punkt historii opowiedzianej w rozgrywce macierzystej w kooperacyjnej minikampanii zombie. Nowy epizod zatytułowany został Der Eisendrachen, co w stylu niemieckim oznacza żelaznego smoka.

spolszczenie do Call of Duty 3 Awakening

Call of Duty 3 Awakening Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Call of Duty 3 Awakening Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Call of Duty 3 Awakening.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Call of Duty 3 Awakening Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

Kolejność postępowania

1. Należy ściągnąć Call of Duty 3 Awakening Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Call of Duty 3 Awakening

Oto wyniki skanowania Call of Duty 3 Awakening Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Call of Duty 3 Awakening

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Call of Duty 3 Awakening Spolszczenie chomikuj

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenia możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu.

.

screenyScreeny aplikacji Call of Duty 3 Awakening Spolszczenie

Call of Duty 3 Awakening spolszczenie

Call of Duty 3 Awakening spolszczenie chomikuj

Call of Duty 3 Awakening spolszczenie pobierz

Call of Duty 3 Awakening spolszczenie napisy pl

spolszczenie downloadCall of Duty 3 Awakening Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Call of Duty 3 Awakening
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz