Menu

Castlevania Lords of Shadow 2 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Castlevania Lords of Shadow 2 Spolszczenie. Castlevania: Lords of Shadow 2 to przygodowa gra akcji, w której wcielamy się w bohatera walczącego z hordami kreatur w fantastycznym świecie. Produkcja jest kontynuacją bardzo ciepło przyjętej Castlevania: Lords of Shadow.
spolszczenie do Castlevania Lords of Shadow 2

Castlevania Lords of Shadow 2 Spolszczenie

Sequel oddanego w 2010 roku hack’n’slasha Castlevania: Lords of Shadow. Dewelopingiem Castlevania: Lords of Shadow 2 ponownie podporządkowało się studio MercurySteam Entertainment we zgody z spółką Konami. Gracze poznają dalsze losy Gabriela Belmonta. Główny bohater padł ofiarą niebezpieczna i przeistoczyłem się w Lorda Ciemności. Po wiekach usuniętych w izolacje i byciu, dostaje z poprzedniego przyjaciela Zobeka interesującą propozycję – zwolnienie od klątwy wampiryzmu w zmian za korzyść w rozgrywce z Złym. Akcja gry prowadzi się jednocześnie w dwóch światach – futurystycznym, mrocznym mieście i średniowiecznym zamczysku. Sednem konkurencji są emocjonujące oczyszczenia z grupami przeciwników, których eksterminować ważna z ulgą miecza, paznokci również indywidualnych wampirzych zdolności.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Castlevania Lords of Shadow 2 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Castlevania Lords of Shadow 2 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Castlevania Lords of Shadow 2.

Oto wyniki skanowania Castlevania Lords of Shadow 2 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Castlevania Lords of Shadow 2 Spolszczenie

Castlevania Lords of Shadow 2 spolszczenie

Castlevania Lords of Shadow 2 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Castlevania Lords of Shadow 2
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage