Menu

Cityconomy Spolszczenie

Przedstawiamy Cityconomy Spolszczenie. Cityconomy to ekonomiczny symulator, który pozwala zainteresowanym wcielić się w zarządcę firmy dbającej o porządek w fikcyjnej metropolii. Podczas zabawy gracze otrzymują szereg zleceń, wśród których znaleźć możemy na przykład konieczność zadbania o miejską zieleń czy sprawne usunięcie nieczystości z kanalizacji. Wszelkie prace urozmaica kilkanaście zaimplementowanych ciężarówek opartych na licencji firmy MAN.
spolszczenie do Cityconomy

Cityconomy Spolszczenie

Zaprojektowany przez krakowskie studio Nano Games symulator ekonomiczny, w jakim przyłączamy się we właściciela marki pytającej o jedzenie czasu w centrum. Akcja Cityconomy posuwa się na gruncie sporej liczb metropolii, gdzie na jakimś ruchu przenosi nas pełna rzesza zróżnicowanych aktywności, takich jak wywózka śmieci, usuwanie nieczystości, przycinanie trawników, i nawet holowanie uszkodzonych pojazdów. Nasze cele robimy za usługą 15 ciężarówek innego zadania (napisanych na licencji firmy MAN). W rozrywce nie zabrakło oczywiście warstwy ekonomicznej, natomiast w ilość rozwojów imprezy możemy otworzyć kontakt nie jedynie do dzisiejszych dzielnic miasta, jednak dodatkowo jeszcze mocno dochodowych kontraktów. Całość urozmaica ciąg dnia oraz nocy, zmienne warunki pogodowe i potrzebę zabiegania o poziom techniczny posiadanych samochodów. Przygotowano również rodzaj rozgrywki multiplayer dla max. 4 osób, w jakim gracze różnią się zleceniami lub współpracują przy produkcji jednego, dużego zapotrzebowania.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Cityconomy Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Cityconomy Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Cityconomy.

Oto wyniki skanowania Cityconomy Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Cityconomy Spolszczenie

Cityconomy spolszczenie

Cityconomy Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Cityconomy
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage