Menu

Crashlands Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Crashlands Spolszczenie. Crashlands to przygodowa gra pracy z punktami RPG. W ostatniej barwnej produkcji amerykańskiego studia Butterscotch Shenanigans zwiedzamy wielki i dokładnie zróżnicowany świat, walcząc z potworami i ćwicząc przeżyć. Tytuł przypomina wielką na komputerach i konsolach grę Don’t Starve.
spolszczenie do Crashlands

Crashlands Spolszczenie

Stworzona przez inne studio Butterscotch Shenaningans przygodowa gra treści z faktami RPG, przypominająca pod względem mechaniki masową produkcję Don’t Starve. W sztuce przemierzamy przestronny i podzielony świat, wypełniony roślinami, dzikimi zwierzętami i różnymi niebezpieczeństwami. Atrakcja nie posiada specyficznego kierunku, i pierwszym założeniem graczy jest poznanie. W współczesnym motywie muszą poszukiwać kolejne tereny, zdobywać materiały i pożywienie, i więcej wznosić obiekty oraz przetwarzać dobre urządzenia i chroń. Rozgrywka legitymuje się na pętli wiążącej się z 3 ważnych funkcji: znajdź, chodź także pisz. Podczas zabawy możemy łowić ryby, uprawiać rolę, oswajać zwierzęta, i dodatkowo rywalizować z uczestnikami, używając sprzęt zbudowany oraz uzupełniany dzięki systemowi rzemiosła. Crashlands wyróżnia się ciekawą i wcale bajkową oprawą plastyczną również czynna istnieje w wielkim rodzaju free-to-play z mikropłatnościami.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Crashlands Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Crashlands Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Crashlands.

Oto wyniki skanowania Crashlands Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Crashlands Spolszczenie

Crashlands Spolszczenie

Crashlands Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Crashlands
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany