Menu

Crossing Souls Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Crossing Souls Spolszczenie. Crossing Souls toż stworzona przez studio Fourattic przygodowa gra akcji, która pod jakimś względem celuje w język retro. Mechanizmy rozgrywki wzorowane są na 16-bitowych ludziach tego poziomie, jednak z częstymi ulepszeniami, grafika wykonana stała z bogatych pikseli, i również taż fabuła dostarcza nas kilka dekad w historię.
spolszczenie do Crossing Souls

Crossing Souls Spolszczenie

Utrzymana w mowie retro przygodowa gra imprez z składnikami RPG, sporządzona we harmonii studia Fourattic z spółką Devolver Digital. Akcja Crossing Soul porusza się w Kalifornii w roku 1986 i przechowuje się na perypetiach grupy młodych, które podczas atrakcje w gąszczu odkrywają tajemniczy artefakt, umożliwiający naginanie praw fizyki i przechodzenie granic pomiędzy mieszkaniem oraz śmiercią. Niczego prości bohaterowie spotykają w pojedynczy materiał rządowego spisku, na czele jakiego jest surowy generał mający niskie plany względem swego znaleziska. Rozgrywka przedstawiona jest z biegu ptaka i gromadzi się raczej na eksploracji, rywalizacji z uczestnikami, szukaniu skarbów i usuwaniu zagadek. Podczas ceremonii jesteśmy szansę pokierować pięcioma osobami o zróżnicowanych umiejętnościach, a istotną misję dla rozwoju części mają jazdy w momencie, podczas jakich trafiamy setki budowie z dalekich stopni historycznych. Całość wzbogacają scenki przerywnikowe, wzorowane na kreskówkach z lat 80.Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Crossing Souls.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Crossing Souls Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Crossing Souls Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Crossing Souls.

Oto wyniki skanowania Crossing Souls Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz Crossing Souls Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Crossing Souls Spolszczenie

Crossing Souls spolszczenie

Crossing Souls Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Crossing Souls
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage