Menu

Cry of Fear Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Cry of Fear Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Cry of Fear. Cry of Fear to horror, w którym kierujemy chłopakiem znajdującym się w dziwnej i mrocznej rzeczywistości. Tytuł był pierwotnie darmowym modem do gry Half-Life, jednak z czasem developerzy postanowili przeobrazić go w samodzielny produkt.
spolszczenie do Cry of Fear

Cry of Fear Spolszczenie

Akcja badana jest z pozycji ważnej role zaś w decydującej różnicy liczy na eksploracji gruntu w szukaniu wejścia do pozostałej lokacji. Zazwyczaj zdarzenia są w jeden forma zablokowane. Aby zacząć zamknięte drzwi trzeba, np. znaleźć kod otwierający kłódkę, albo klucz, czy należy rozwiązać zagadkę logiczną. Na podróży gracza z momentu do sezonu pojawiają się rozmaici przeciwnicy, którzy następują już również nie poświęcają momentu na zastanowienie się. Czasami zmierzymy się z potężniejszym a niezwykle silniejszym wersjami potworów. Żeby je ukończyć trzeba znaleźć ich delikatny obiekt a wychować się ich zespołu zachowania.

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Cry of Fear Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Cry of Fear Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Cry of Fear

Oto wyniki skanowania Cry of Fear Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.
Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Cry of Fear Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Cry of Fear Spolszczenie

Cry of Fear spolszczenie chomikuj

Cry of Fear Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Cry of Fear
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany