Menu

Dead or Alive 5 Last Round Spolszczenie

Przedstawiamy Dead or Alive 5 Last Round Spolszczenie. Ostateczna wersja piątej odsłony japońskiej serii bijatyk Dead or Alive. Gra zawiera większość wydanych do tej pory zestawów DLC oraz nowych postaci. W przypadku edycji na PC, PlayStation 4 i Xboksa One, tytuł został dodatkowo wzbogacony o poprawioną oprawę graficzną, która obsługuje rozdzielczość 1080p oraz działa w 60 klatkach na sekundę.
spolszczenie do Dead or Alive 5 Last Round

Dead or Alive 5 Last Round Spolszczenie

Najbardziej wszechstronna z oddanych dotychczas edycji piątej edycje kultowej serii bijatyk Dead or Alive, której główna kategoria pojawiła się na konsolach siódmej generacji w 2012 roku. Za stworzenie gry odpowiada studio Team Ninja, angażujące się równolegle także szeregiem Ninja Gaiden. Cechą charakterystyczną linii są pełne energii walki, z propozycją przechwytywania ciosów wyznaczonych na jedne części ciała. Rywalizacja leje się na rozsianych po pełnym globie, wielopoziomowych arenach, całych obiektów ulegających spustoszeniu w trakcie walk. Sami wojownicy są i w ilości ponad 300 strojów oraz przyborów do otwarcia, dzięki czemu gracze mogą oddać znanym istotom swój styl. W wersji Last Round znajdziemy całe wygodne wcześniej tryby konkurencji i doskonały pakiet dodatków DLC, wydanych zaraz po premierze oryginału. Możliwość na laptopy PC i konsole ósmej generacji daje się też ciekawszymi rezultatami profesjonalnymi i grafiką podrasowaną do rozdzielczości 1080p.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Dead or Alive 5 Last Round Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Dead or Alive 5 Last Round Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Dead or Alive 5 Last Round

Oto wyniki skanowania Dead or Alive 5 Last Round Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz Dead or Alive 5 Last Round Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Dead or Alive 5 Last Round Spolszczenie

Dead or Alive 5 Last Round Spolszczenie pobierz

Dead or Alive 5 Last Round Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Dead or Alive 5 Last Round
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage