Menu

Dead Rising 3 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Dead Rising 3 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Dead Rising 3. Trzecia część gry akcji o walce z hordami zombie. Podobnie jak części wcześniejsze, „trójka” charakteryzuje się otwartym światem, setkami improwizowanych rodzajów broni oraz obecnością tysięcy przeciwników na ekranie.
spolszczenie do Dead Rising 3

Dead Rising 3 Spolszczenie

Trzecia edycja oryginalnego cyklu gier akcji, zbierającego się na atrakcyjnej wyprawie z grupami morderczych zombie. Za powstanie tytułu odpowiadają twórcy kolei z instytucje Capcom, zaś gracze włączają się w struktura całkowicie odmiennego bohatera, Nicka Ramosa. Akcja gry formuje się tradycyjnie w zdecydowanym świecie, w jakim swój bohater wykonuje szereg zróżnicowanych zadań, eliminując przy okazji zastępy żywych trupów. Elementem charakterystycznym kolei są wymyślne narzędzia eksterminacji, które tworzymy źle ze znajdowanych podczas zabawy elementów. W eksploracji kraju i likwidacji wrogów umożliwiają nam oraz bogate pojazdy. Pod względem oprawy, trzecia fazę gry utrzymana stanowi w parę większej stylistyce, lecz na monitorze nadal dominują hektolitry przelewanej krwi i grupy przeciwników, jakich pewnie stanowić na monitorze jednocześnie nawet trzy razy więcej aniżeli w dotychczasowych edycjach. Grafika gry wykorzystuje potencjał nowoczesnych komputerów i konsol ósmej generacji.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Dead Rising 3 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Dead Rising 3 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Dead Rising 3

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Dead Rising 3 Spolszczenie chomikuj

Screeny aplikacji Dead Rising 3 Spolszczenie

Dead Rising 3 spolszczenie chomikuj

Dead Rising 3 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Dead Rising 3
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

4 comments

 1. Jinchuuuriki napisał(a):

  Ooo … myslalem, ze jeszcze nie ma spolszczenia do tej gry, a tu prosze, super

 2. Chmiel napisał(a):

  naprawde swietna sprawa z tym spolszczeniem

 3. banan napisał(a):

  Bez najmniejszych problemow 🙂 Jak najbardziej polecam !

 4. koks napisał(a):

  przyda sie, thx

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany