Menu

Devil May Cry 4 Special Edition Spolszczenie

Ulepszona edycja gry z 2008 roku, będącej czwartą odsłoną kultowej serii slasherów firmy Capcom. Devil May Cry 4: Special Edition niesie ze sobą podrasowaną oprawę graficzną w rozdzielczości 1080p, a także trzy nowe grywalne postaci, dostępny wcześniej wyłącznie na PC tryb Legendary Dark Knight oraz bonusowe stroje i skórki.

spolszczenie do Devil May Cry 4 Special Edition

Devil May Cry 4 Special Edition Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was w pełni darmowe i działającego Devil May Cry 4 Special Edition Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Devil May Cry 4 Special Edition.

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Devil May Cry 4 Special Edition Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia Devil May Cry 4 Special Edition

 

Kolejność postępowania

 

1. Należy ściągnąć Devil May Cry 4 Special Edition Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Devil May Cry 4 Special Edition

freeWszystkie spolszczenia, które znajdują się na naszej stronie przed uploadem są uprzednio sprawdzane pod względem działania oraz skanowane dlatego macie pewność 100% pewność, że działają zgodnie z opisem oraz nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Devil May Cry 4 Special Edition Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Devil May Cry 4 Special Edition

Devil May Cry 4 Special Edition spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Devil May Cry 4 Special Edition Spolszczenie chomikuj

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenie możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu, tak jak wspominaliśmy wcześniej jest to jedynie zabezpieczenie i jest ono w pełni darmowe.

.

Devil May Cry 4 Special Edition screenyScreeny aplikacji Devil May Cry 4 Special Edition Spolszczenie

Devil May Cry 4 Special Edition Spolszczenie pobierz

Devil May Cry 4 Special Edition Spolszczenie download

Devil May Cry 4 Special Edition Spolszczenie chomikuj

Devil May Cry 4 Special Edition Spolszczenie napisy

spolszczenie downloadDevil May Cry 4 Special Edition Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Devil May Cry 4 Special Edition
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

Pobierz spolszczenie

No comments

Dodaj komentarz