Menu

Diablo Hellfire Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Diablo Hellfire Spolszczenie. Rozszerzenie Diablo Hellfire do zręcznościowego RPG Diablo. W przeciwieństwie do grupy podstawowej dodatkek został stworzony nie przez studio Blizzard, tylko przez system Synergistic Software. Autorzy wprowadzili nowe poziomy i trzy nowe sytuacje w ról Mnicha, Barda i Barbarzyńcy.
spolszczenie do Diablo Hellfire

Diablo Hellfire Spolszczenie

W Hellfire pojawiły się trzy różne grywalne postaci, którymi jeździmy lochy umieszczone pod wioską Tristram. Oprócz dostępnego standardowo Mnicha, prawdopodobne istnieje jeszcze uzyskanie opieki nad Bardem oraz Barbarzyńcą, po starym przygotowaniu specjalnego pliku konfiguracyjnego (toż jedyne dotyczy się trybu multiplayer, który ciągle nie jest wolny). Fabuła dodatku kumuluje się wokół unicestwienia demona Na-Krula, osadzonego na ostatecznym etapie Krypty. Tradycyjnie już, nowa lokacja komponuje się z czterech, generowanych losowo pięter. Obok tego, w Hellfire możemy zobaczyć Gniazdo, zamieszkałe przez potwory przypominające robaki i owady. W rozszerzeniu zaimplementowano również nowe, unikatowe zbroje, bronie i zaklęcia, dodano nowe części magiczne obiektów i pozwolono mienie większej liczbie dobra w indeksie (po zadaniu specjalnego amuletu). Naturalnie w sztuce nie zabrakło także premierowych zadań zawodowych również wyjątkowych, mniejszych usprawnień – np. nie spotykanych wcześniej kapliczek.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Diablo Hellfire Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Diablo Hellfire Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Diablo Hellfire.

Oto wyniki skanowania Diablo Hellfire Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz Diablo Hellfire Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Diablo Hellfire Spolszczenie

Diablo Hellfire spolszczenie

Diablo Hellfire Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Diablo Hellfire
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage