Menu

Doom 4 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Doom 4 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Doom 4. Doom Czwarta odsłona samej z najpopularniejszych strzelanin FPS w przeszłości, zapoczątkowanej przez studio id Program w 1993 roku.
spolszczenie do Doom 4

Doom 4 Spolszczenie

Z tegoż etapu ogólny zarys fabuły łatwo się nie zmienił, oraz gracze zabierają się w jednego komandosa, jaki w bazie wojskowo-badawczej stawia czoła przypadkowo sprowadzonym demonom z piekła rodem. W przeciwieństwie do nasyconej elementami horroru „trójki”, Doom stawia ale przede ludziom na krótką i sprawną akcję, zawierając w współczesny środek do korzeni cyklu. Bohater gry zyskał te całkowicie inne dróg, takie jako efektowne finiszery, przez co rozgrywka szła się wciąż dużo brutalna. Samym ze znaków rozpoznawczych edycji jest zwiększony tryb multiplayer, jaki tymże jednocześnie wzbogacony został funkcjonalnym narzędziem o określi SnapMap. Pozwoli on graczom nie ale na indywidualne działanie poszczególnych lokacji i pełnych map, lecz również swoich trybów gry: od kooperacyjnych gier z grupami przeciwników po klasyczny wariant deathmatch.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Doom 4 Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Doom 4 Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Doom 4

Oto wyniki skanowania Doom 4 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.
Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Doom 4 torrenty chomikuj.

Screeny aplikacji Doom 4 Spolszczenie

Doom 4 spolszczenie

Doom 4 Spolszczenie Pobierz

4 comments

 1. wojtek napisał(a):

  wielkie dzieki dla calego teamu za to spolszczenie

 2. Koka napisał(a):

  fajne te spolszczenie ? spolszcza menu te jak jest filmik sa napisy pl?

 3. Devilek14 napisał(a):

  wkoncu znalazlem to spolszczenie xd

 4. WOjtaso napisał(a):

  naprawde swietna sprawa z tym spolszczeniem

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany