Menu

Dragon’s Dogma Dark Arisen Spolszczenie

Jeżeli nie grałeś jeszcze w „Dragon’s Dogma”, to nie masz powodu, aby nie zaopatrzyć się w tę odsłonę: masz grę, dodatki i nową strefę. „Dark Arisen” nie wprowadza wielu nowych zmian względem oryginału, dokonano pewnych poprawek odnośnie przedmiotów dostępnych w sklepie, ale generalnie zmiany te nie są zbyt zauważalne czy zbyt istotne. Ci, którzy nie są hardkorowymi fanami serii, raczej ich nie zauważą. Bitterblack Island jest nową strefą dostępną dla graczy, do której można dostać się poprzez miasto startowe bohatera. Pełna jest zamkniętych sekcji, w których znajdują się najtrudniejsi do pokonania wrogowie jakich „Dragon’s Dogma” ma do zaoferowania.

spolszczenie do Dragon's Dogma Dark Arisen

Dragon’s Dogma Dark Arisen Spolszczenie

Nowe dodatki przejawiają się także w broniach i znajdkach, włączając w to nowy system puryfikacji. W nowej strefie dużo jest wyzwań, znaleźć tam można wręcz nieprawdopodobną kombinację bossów i można Bitterblack island ocenić jako o wiele lepszą od tego, co ma do zaoferowania Everfall, które było świetnym pomysłem, ale z tragicznym systemem nawigacji, ponieważ eksploracja poszczególnych poziomów była w tym rozszerzeniu bardzo frustrująca. Bitterblack island, z drugiej strony, jest lepiej połączoną i o wiele bardziej rozległą strefą lochów.

Eksploracja głównie ma charakter dowolny i zależny od woli gracza, którego zadaniem jest omijanie niebezpieczeństw i zdobywanie kluczy, otwierających wcześniej zamknięte drzwi. Dodatkowo gra pełna jest bonusowych questów, które urozmaicają rozgrywkę. Zachętą dla posiadaczy poprzedniej wersji gry jest to, że jeśli gra wykryje save file z poprzedniej wersji, automatycznie obdaruje gracza 100 000 kryształami i sześcioma kompletnymi outfitami dla twojej postaci. Stroje te mogą być niesamowicie użyteczne przez większość gry, niejednokrotnie będąc lepszymi od tych strojów, na które można natknąć się w trakcie rozgrywki. Naprawdę warto sprawdzić „Dragon’s Dogma: Dark Arisen” i to nie tylko wtedy, gdy jest się zagorzałym fanem gry. Na pewno zainteresuje ona także tych, którzy dopiero co zapoznają się z tym tytułem i nic w tym dziwnego, bo „Dragon’s Dogma” oferuje naprawdę kawał porządnej rozrywki. Jeżeli skusiła cię ta gra i pragniesz zaopatrzyć w nią swój pecet, to koniecznie pobierz ją oraz crack z portalu chomikuj.

Przedstawiamy dla Was w pełni działającego Dragon’s Dogma Dark Arisen Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Dragon’s Dogma Dark Arisen

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Dragon’s Dogma Dark Arisen Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

Kolejność postępowania

1. Należy ściągnąć Dragon’s Dogma Dark Arisen Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Dragon’s Dogma Dark Arisen

freeWszystkie spolszczenia, które znajdują się na naszej stronie przed uploadem są uprzednio sprawdzane pod względem działania oraz skanowane dlatego macie pewność 100% pewność, że działają zgodnie z opisem oraz nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Dragon’s Dogma Dark Arisen Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Dragon's Dogma Dark Arisen

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikujpl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Dragon’s Dogma Dark Arisen Spolszczenie chomikuj

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenie możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu, tak jak wspominaliśmy wcześniej jest to jedynie zabezpieczenie i jest ono w pełni darmowe.

.

screenyScreeny aplikacji Dragon’s Dogma Dark Arisen Spolszczenie

Dragon's Dogma Dark Arisen spolszczenie

Dragon's Dogma Dark Arisen spolszczenie chomikuj

Dragon's Dogma Dark Arisen spolszczenie pobierz

Dragon's Dogma Dark Arisen spolszczenie napisy

spolszczenie downloadDragon’s Dogma Dark Arisen Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Dragon’s Dogma Dark Arisen
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

Pobierz spolszczenie

No comments

Dodaj komentarz