Menu

Dying Light Spolszczenie

Gra akcji w klimatach survival horroru, która łączy rozwiązania znane z Dead Island i Mirror’s Edge. Do dyspozycji dostajemy otwarty świat z dynamicznym cyklem dnia i nocy, mającym znaczące przełożenie na rozgrywkę. Utrzymana w zgodzie survival horroru gra walk z wizerunkiem z części liczby osoby (FPP), za jakiej stanięcie odpowiada ekipa deweloperska firmy Techland, znanej choćby z Dead Island oraz części Call of Juarez. Gracz realizuje się w wagę bohatera, który sprawdza doznać w otoczonej epidemią zombie metropolii. Sandboksowa gra w Dying Light podzielona istnieje na dwie części.  Dying Light Spolszczenie Za dnia zabawa polega zwykle na badaniu lokacji i badaniu surowców i walczy, podczas gdy w ciemności należy stawić czoła hordom żywych trupów. Twórcy położyli akcent na takie szczegóły jak poruszająca konfrontacja z wykorzystaniem różnych rodzajów pośredniczy (w niniejszym i wykonywanej samodzielnie) oraz prowadzenie przeszkód lokalnych w parkurowym stylu. Poza kampanią fabularną trybu jednoosobowego Dying Light świadczy ponad czteroosobową kooperację za pośrednictwem sieci Internet. Cechą charakterystyczną stopnia istnieje zespół obchodzenia się inspirowany dziełem studia EA DICE – Mirror’s Edge. Bohater potrafi tańczyć z zamku na obiekt z lekkością i sprawnością godną najlepszego parkourowca. Użyte przez autorów rozwiązanie sprawia kolejne szansie, i co wewnątrz ostatnim dąży – możemy zobaczyć właściwie dowolny zakątek miasta, niezależnie z aktualnego, jako ciężko tajemnicza przekaże nam się relacja do punktu. Z organizacji dynamiczny ciąg dnia a czerni sprawia, że walka nie budzi się ale do agresywnej i wymagającej rzezi z mutantami. W Dying Light czasem dużo uciec z przeważającej liczby uczestników, niż powstać spośród nimi czcią w osobę, zwłaszcza w ciemności, kiedy otoczenie gry przemienia się nie do rozpoznania.
spolszczenie do Dying Light

Dying Light Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was w pełni darmowe i działającego Dying Light Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Dying Light.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Dying Light Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Dying Light Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Dying Light

Wszystkie spolszczenia, które znajdują się na naszej stronie przed uploadem są uprzednio sprawdzane pod względem działania oraz skanowane dlatego macie pewność 100% pewność, że działają zgodnie z opisem oraz nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.
Oto wyniki skanowania Dying Light Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.
Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Dying Light Pobierz.

Hosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenie możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu, tak jak wspominaliśmy wcześniej jest to jedynie zabezpieczenie i jest ono w pełni darmowe.

Screeny aplikacji Dying Light Spolszczenie

Dying Light Spolszczenie

Dying Light Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Dying Light
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe

6 comments

 1. DarkAngel napisał(a):

  No w końcu jakieś działające spolszczenie na PC

 2. Keverins napisał(a):

  fajne te spolszczenie ? spolszcza menu te jak jest filmik sa napisy pl?

 3. DDevil napisał(a):

  uczyc sie angielskiego dzieci, a nie spolszczenia sciagac xD !

 4. Evsen napisał(a):

  ooo … myslalem, ze jeszcze nie ma spolszczenia do tej gry, a tu prosze, dzieki ziomek !

 5. Hector napisał(a):

  przyda sie, thx

 6. Amek napisał(a):

  jak najbardziej 5/5 super spolszczenie

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage