Menu

Escape Dead Island Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Escape Dead Island Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Escape Dead Island.
spolszczenie do Escape Dead Island

Escape Dead Island Spolszczenie

Spin-off popularnego cyklu gier walki z elementami RPG, zapoczątkowanego przez nasze studio Techland. Będąca dobra do urzędu firma Deep Silver powierzyła produkcję gry szwedzkiemu studiu Fatshark, znanemu głównie za sprawą nastawionych na grę wieloosobową War of the Roses i War of the Vikings. Wynikiem jest skończona w konwencji TPP przygodówka akcji, która pod względem fabularnym stanowi pomost pomiędzy pierwszą oraz drugą odsłoną cyklu. Bohaterem gry jest zdrowy Cliff Calo, który stawia sobie za cel nakręcenie dokumentu ujawniającego genezę śmiercionośnego wirusa zombie. Odbyta z klasą przyjaciół wyprawa szybko przekształca się w złą walkę o przetrwanie, gdyż każdy bliższy związek z żywymi trupami kończy się śmiercią. Do wojny z wrogiem posłuży nam ważny arsenał wymyślnej broni, choć rozgrywka kładzie nacisk specjalnie na punkty skradankowe i delikatną elimację przeciwników. Cechą charakterystyczną gry jest ciekawa grafika, zrobiona z użyciem technologii cel shading.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Escape Dead Island Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Escape Dead Island Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Escape Dead Island.

Oto wyniki skanowania Escape Dead Island Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz Escape Dead Island Spolszczenie chomikuj

Screeny aplikacji Escape Dead Island Spolszczenie

Escape Dead Island spolszczenie

Escape Dead Island Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Escape Dead Island
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage