Menu

Escape from Monkey Island Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Escape from Monkey Island Spolszczenie. Jest to czwarta z kolei część przygód małego pirata, który pochodzi z Małpiej Wyspy pełna zwariowanych korsarzy, złych charakterów charakterów, poszukiwaczy przygód, a także zawikłanych zagadek i rozbrajającego humoru. Gra zrobiona jest na ulepszonym silniku gry Grim Fandango to nam daje trójwymiarowe postacie zajmują się po pełnych detali prerenderowanych tłach w 2D.
spolszczenie do Escape from Monkey Island

Escape from Monkey Island Spolszczenie

Escape from Monkey Island to czwarta część przygód Guybrusha Threepwooda, młodego pirata, który zaskarbił sobie serca kilku milionów miłośników przygodówek na całkowitym globie. Ostatnim jednocześnie Guybrush chodzi nie jedynie po wcześniej odwiedzanych wyspach Melee i Monkey, a oraz poprzez drugie, nieznane tereny, jak Jambalaya i Lucre. Po ulicy musi rozwiązać wielu wyraźniejszych i delikatniejszych zagadek widząc się z drugimi sytuacjami z zabawy, w tymże i ze słynnymi z wcześniejszych gier, takimi jak Charles L. Charles, Ozzie Mandrill, Murray, Stan czy wiedźma Mojo, spośród jakimi pojedynkuje się na zapewnienia. Gra skonstruowana istnieje na zmienionym enginie ,,Grim Fandango”, dzięki czemu osoby ciągną się w trójwymiarowym świecie na renderowanym tle. Historia Escape from Monkey Island otwiera się w terminie, jeżeli po całkowitym pokonaniu piekielnego ducha pirata LeChuck’a w Curse of Monkey Island, bohater zmierza w drogę poślubną z szlachetną kobietę gubernator Elaine Marley-Threepwood. Po powrocie pokazuje się, że dziewczynę serca Guybrusha uznano za zmarłą. Za wszystkie zamieszanie ważny jest LeChuck, jaki wymaga zająć stołek gubernatora.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Escape from Monkey Island Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Escape from Monkey Island Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Escape from Monkey Island.

Oto wyniki skanowania Escape from Monkey Island Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Escape from Monkey Island Spolszczenie

Escape from Monkey Island spolszczenie

Escape from Monkey Island Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Escape from Monkey Island
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage