Menu

Euro Truck Simulator 2 Spolszczenie

Następna część znanego symulatora samochodów ciężarowych z akcją rozgrywaną na terenie Europy, autorstwa firmy SCS Software. Wcielamy się w kierowcę pojazdu ciężarowego, a naszym zadaniem jest dostarczenie towaru do miejsca przeznaczenia w jak najkrótszym, optymalnym czasie. Twórcy postanowili wysłuchać wiernych fanów i wprowadzić sporą ilość poprawek w stosunku do pierwowzoru. Tytuł działa na zupełnie nowym silniku graficznym, który pozwolił na powiększenie mapy Europy, dodanie nowych miast i optymalizacji gry.

spolszczenie do Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was w pełni darmowe i działającego Euro Truck Simulator 2 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Euro Truck Simulator 2.

Na naszej stronie znajdziesz również nowe American Truck Simulator Spolszczenie!

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Euro Truck Simulator 2 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia Euro Truck Simulator 2

 

Kolejność postępowania

 

1. Należy ściągnąć Euro Truck Simulator 2 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Euro Truck Simulator 2

freeWszystkie spolszczenia, które znajdują się na naszej stronie przed uploadem są uprzednio sprawdzane pod względem działania oraz skanowane dlatego macie pewność 100% pewność, że działają zgodnie z opisem oraz nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Euro Truck Simulator 2 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2 spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Euro Truck Simulator 2 Spolszczenie chomikuj

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenie możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu, tak jak wspominaliśmy wcześniej jest to jedynie zabezpieczenie i jest ono w pełni darmowe.

.

Euro Truck Simulator 2 screenyScreeny aplikacji Euro Truck Simulator 2 Spolszczenie

Euro Truck Simulator 2 spolszczenie

Euro Truck Simulator 2 spolszczenie chomikuj

Euro Truck Simulator 2 spolszczenie pobierz

spolszczenie downloadEuro Truck Simulator 2 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Euro Truck Simulator 2
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

Euro Truck Simulator 2 Spolszczenie pobierz

4 comments

 1. zheniek napisał(a):

  Spolszczenie pierwsza klasa, polecam dla kazdego kto ma problem ze zrozumieniem jakichs kwestii

 2. nestor napisał(a):

  sciagnalem wlasnie przed chwila i zainstalowalem wszystko dziala

 3. rysio napisał(a):

  przyda sie, thx

 4. Olencja napisał(a):

  no jest ok

Dodaj komentarz