Menu

Fallout 3 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Fallout 3 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Fallout 3. Trzecia edycja popularnego cyklu gier cRPG w postapokaliptycznym klimacie. Produkcją gry Fallout 3 zainteresowała się ekipa deweloperska Bethesda Softworks, znana przede pełnym z linii The Elder Scrolls. Osią fabuły zabawy są poszukiwania ojca. W trakcie wyprawy główny bohater, Samotny Wędrowiec, dowiaduje się o Planie Oczyszczenie, jaki mógłby podać wodę mieszkańcom Pustkowi. Twórcy zrobili kilka rodzajów zakończenia wojnie głównej, zależnie z gatunków traktowanych przez gracza. Deweloperzy pozostali wierni rozbudowanemu systemowi atrybutów postaci, S.P.E.C.I.A.L., wielkiemu z wcześniejszych zabaw z kolekcji Fallout. Rozgrywka utrzymana istnieje wszak w formacie gier akcji, z skutecznymi sekwencjami walki.
spolszczenie do Fallout 3

Fallout 3 Spolszczenie

Trójwymiarowa oprawa wizualna Fallout 3 uzyskiwana stanowi w podłożu o silnik Gamebryo. Ponownie zajęło się studio Gearbox Software przy wsparciu wydawniczym firmy 2K Games. Akcja gry osadzona została niedługo po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części cyklu. Tym razem gracze muszą stawić czoła Handsome Jackowi, który ogłosił się dyktatorem planety Pandora. Twórcy przygotowali cztery grywalne postaci: Salvador, Maya, Zero i Axton, z których każda przynależy do innej klasy i reprezentuje odmienny styl walki. Rozgrywka w dalszym ciągu bazuje na emocjonujących sekwencjach strzeleckich, jednak gruntownym zmianom poddano system uzbrojenia. Wizytówką serii pozostał natomiast tryb kooperacji dla maksymalnie czterech graczy. Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Fallout 3 Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Fallout 3 Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Fallout 3[/stextbox
Oto wyniki skanowania Fallout 3 spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.
Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Fallout 3 Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Fallout 3 Spolszczenie

Fallout 3 Spolszczenie

Fallout 3 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Fallout 3
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

Pobierz spolszczenie z Chomikuj

One comment

  1. adriano napisał(a):

    Pobralem to spolszczenie i napisze jak dziala

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany