Menu

Far Cry 3 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Far Cry 3 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Far Cry 3. Trzecia część słynnej serii Far Cry, będąca strzelaniną z widokiem FPP, wyprodukowaną przez Ubisoft Studios. Gracze wcielają się w Jasona Brody’ego, który w wyniku nieszczęśliwego skoku ze spadochronem ląduje na wyspie, opanowanej przez psychopatycznych piratów.
spolszczenie do Far Cry 3

Far Cry 3 Spolszczenie

Trzecia grupę wielkiego wśród graczy cyklu pierwszoosobowych strzelanin (FPS). Gra wykonana stała przez studio Ubisoft Montreal, któremu chroniły zespoły deweloperskie Ubisoft Shanghai, Ubisoft Reflections i Massive Entertainment. Głównym bohaterem Far Cry 3 jest Jason Brody, którego wakacje przekształcają się w wojnę o istnienie. Na wniosek nieszczęśliwego skoku spadochronowego szlachetny również jego koledzy dochodzą na wyspę zdominowaną przez psychopatycznych piratów. Protagonista musi oswobodzić naszych ukochanych z dłoni szaleńców także odkryć rozwiązanie powrotu do tradycji. Jak przyjęło na prawdziwy FPS, rozgrywka tonie w serie strzeleckie, w trakcie jakich ważna podawać się rozmaitymi sposobami broni. Gra pozwala przy tymże na konkretną dowolność w badaniu lokacji, eliminowaniu kolejnych wrogów oraz powodowaniu zlecanych zadań.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Far Cry 3 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Far Cry 3 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Far Cry 3

Screeny aplikacji Far Cry 3 Spolszczenie

Far Cry 3 spolszczenie

Far Cry 3 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Far Cry 3
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

One comment

  1. Sim napisał(a):

    przyda sie, thx

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany