Menu

Far Cry 4 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Far Cry 4 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Far Cry 4. Far Cry 4 jest czwartą, pełnoprawną odsłoną popularnego cyklu strzelanin z widokiem z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Tytuł wyprodukowany został przez studio Ubisoft Montreal przy współpracy z innymi zespołami deweloperskimi koncernu Ubisoft. Gra zwraca uwagę przede wszystkim otwartą strukturą świata (sandbox) oraz znakomitą oprawą audiowizualną.
spolszczenie do Far Cry 4

Far Cry 4 Spolszczenie

Kolejna edycja szczególnie prostego cyklu sandboksowych gier wypraw z wizerunkiem z postaci liczbie kobiety (FPP). Razem z procedurą koncernu Ubisoft, deweloping tytułu oddany został kilku głębokim studiom deweloperskim na czele z Ubisoft Montreal i Ubisoft Shanghai. Gracze dodatkowo są szansę zdobyć się w sztukę bohatera, który samotnie musi stawić czoła licznym uczestnikom i trudnościom. Z współpracą przychodzi a wielki arsenał broni zapalnej i jasnej. Twórcy pozostali wierni sprawdzonym schematom rozgrywki, dając na ogromną samodzielność w badaniu rozległych lokacji i realizowaniu zleceń. Z ściany technicznej Far Cry 4 wykorzystuje potencjał ciągle rozwijanego silnika Dunia Engine, gwarantującego znakomitej formy oprawę audiowizualną oraz ewentualną fizykę.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Far Cry 4 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Far Cry 4 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Far Cry 4

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Far Cry 4 Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Far Cry 4 Spolszczenie

Far Cry 4 spolszczenie pobierz

Far Cry 4 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Far Cry 4
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

One comment

  1. lukasz napisał(a):

    oj gdyby nie to spolszczenie, to chyba zawiesilbym sie juz w grze ;p

Dodaj komentarz

Sprawdziany

sprawdziany

Polub nasz fanpage