Menu

Far Cry Primal Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Far Cry Primal Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Far Cry Primal. Gry z serii „Far Cry” zawsze stanowiły taki spektakl, że trudno podejść do nich krytycznie.

spolszczenie do Far Cry Primal

Far Cry Primal Spolszczenie

To ogromna ilość rozrywki, więc wszystko poza solidną open worldową akcją jest tylko dodatkiem. Wielu ludzi jest zdania, że jeżeli chodzi o „Far Cry”, to fabuła zawsze była rzeczą drugorzędną, ponieważ to gameplay ciągnie tę franczyzę i choć niektóre elementy fabuły były szeroko dyskutowane w mediach, to głównym celem zabawy jest bawienie się w dużej piaskownicy, w której różne rzeczy chcą i próbują cię zabić. Ostatnie cztery odsłony pojawiały się rokrocznie i gdy tak się dzieje, dwie problemowe kwestie przychodzą na myśl: innowacyjność i wolność od bugów. Na szczęście, „Far Cry: Primal” zdaje test w obydwu kategoriach i oferuje tak świeże doświadczenie, że warto było stworzyć z tego niezależną grę, a nie tylko dodatek. „Far Cry: Primal” zabiera koncept „Far Cry” aż do epoki kamienia, a ściślej, do okresu około dziesięciu tysięcy lat przed Chrystusem, gdzieś pomiędzy górnym paleolitem a mezolitem. Gra toczy się w Oros, przyjemnej okolicy zaraz pod zmrożonymi ziemiami epoki lodowcowej, gdzie trzy ludzkie klany toczą bój o dominację: Wenja – klan naszego grywalnego bohatera o imieniu Takkar; Udam – bardziej neandertalski i krwiożerczy klan, który wciąż żyje w jaskiniach; oraz Izila – technologicznie najbardziej zaawansowany klan cechujący się jednakże wątpliwą moralnością. W związku z tym, że Izila lubią zniewalać swoich sąsiadów, a Udam lubią ich zjadać, nie ma mowy o pokojowej współegzystencji. To do Takkara należy sprawienie, żeby Wenja w tym wszystkim byli górą. W tej części motyw fabularnego wyboru swojej frakcji został porzucony na rzecz czegoś o wiele bardziej prostego i dobrze, bo mamy wówczas do czynienia z o wiele prostszą historią, taką, która, mówiąc kolokwialnie, nie przeszkadza w grze. Niektóre walki mają, rzecz jasna, idealną strategię, lecz w większości przypadków ma się w grze ogromną swobodę odnośnie tego, jak się do nich podchodzi. Chcesz narobić hałasu i bałaganu? Nie ma sprawy. Chcesz wszystkich załatwić cichcem? Żaden problem. Wszystko zależy od ciebie i od twojego wyboru.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Far Cry Primal Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Far Cry Primal Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Far Cry Primal

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Far Cry Primal Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Far Cry Primal Spolszczenie

Far Cry Primal Spolszczenie

Far Cry Primal Spolszczenie Pobierz

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage