Menu

FIFA 15 Spolszczenie

FIFA 15 to dwudziesta druga główna odsłona szalenie popularnej serii symulacji piłki nożnej od studia EA Sports. Mamy tu do czynienia z drugą grą z cyklu działającą na zaawansowanym silniku Ignite, stworzonym z myślą o konsolach ósmej generacji. Jak zwykle, twórcy wzbogacili produkcję o kolejne licencje i funkcje, a także wyeliminowali część błędów, które trapiły poprzedniczkę.

Pod tym linkiem znajdziesz grę Fifa 17 najtaniej w sieci, jedyne 139 zł!

spolszczenie do FIFA 15

FIFA 15 Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was w pełni darmowe i działającego FIFA 15 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy FIFA 15.

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać FIFA 15 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia FIFA 15

 

Kolejność postępowania

 

1. Należy ściągnąć FIFA 15 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry FIFA 15

freeWszystkie spolszczenia, które znajdują się na naszej stronie przed uploadem są uprzednio sprawdzane pod względem działania oraz skanowane dlatego macie pewność 100% pewność, że działają zgodnie z opisem oraz nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania FIFA 15 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia FIFA 15

FIFA 15 spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz FIFA 15 Spolszczenie chomikuj

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenie możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu, tak jak wspominaliśmy wcześniej jest to jedynie zabezpieczenie i jest ono w pełni darmowe.

.

FIFA 15 screenyScreeny aplikacji FIFA 15 Spolszczenie

FIFA 15 spolszczenie chomikuj

FIFA 15 spolszczenie pobierz

FIFA 15 spolszczenie napisy

FIFA 15 spolszczenie download

spolszczenie downloadFIFA 15 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: FIFA 15
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

FIFA 15 Spolszczenie pobierz

2 comments

  1. Sztosik napisał(a):

    wielkie dzieki

  2. loxi napisał(a):

    Pobralem to spolszczenie i napisze jak dziala

Dodaj komentarz