Menu

FIFA 16 Spolszczenie

Kolejna odsłona uwielbianej przez fanów piłki nożnej serii. Za produkcję jak zwykle odpowiada kanadyjski oddział firmy Electronic Arts. W grze przejmujemy kontrolę nad jedną z wielu drużyn i rywalizujemy w rozmaitych trybach single oraz multiplayer.

spolszczenie do FIFA 16

FIFA 16 Spolszczenie

Pasjonaci piłki wyczekują na swoją „boginię” już od momentu, gdy skończą pierwszą dłuższą zajawkę z jej poprzedniczką. Każda nowa FIFA ma być wyczekiwana, każda ma przynosić jakieś rewolucyjne zmiany. Zasadniczo
jednak FIFA 16 to przede wszystkim ciśnienie dla fanatyków, których co prawda nie brakuje. To oni najczęściej nie mogąc doczekać się wersji w języku polskim szukają FIFA 16 spolszczenie. Niemniej jednak jeśli chodzi o tą grę sportową to spolszczenie nie zawsze jest rozumiane jednakowo. Częściej niż o spolszczenie fanom produkcji chodzi o coś innego, a mianowicie o FIFA 16 polski komentarz – dla wielu graczy to właśnie komentowanie jest zdecydowanie ważniejszym aspektem. Tak naprawdę jednak w tym temacie można liczyć tylko i wyłącznie na przecieki ze studia, gdyż samodzielne tworzenie komentarzy do gry w Polsce jeszcze nie występuje, a na całym świecie jest również niezwykłą rzadkością. I z prostego powodu – jest to bardzo dużo ciężkiej pracy, która musiałaby być trzymana w mocnym sekrecie – producent gry FIFA 16 z pewnością nie byłoby z takiej działalności zadowolony tak jak nie jest również zadowolony z tego, że spolszczenie FIFA 16 pojawia się w sieci bez akceptacji firmy, często przed polską premierą.
Dla niecierpliwych Internet serwuje wiele możliwości by spolszczyć anglojęzyczną wersję gry. Wpisując jednak w sieci FIFA 16 spolszczenie należy mieć na uwadze to, że nie zawsze docieramy do odpowiednich plików. Tak samo uważni powinni być wszyscy szukający polskiego komentarza do FIFA 16. pojawia się on bowiem na ogół na kilka tygodni przed oficjalną premierą gry, lub nawet kilka dni przed. Rzadko natomiast jest on dostępny wcześniej. Co innego jeśli grę po prostu kupiliśmy bez polskiej wersji językowej i lektorskiej i chcemy to zmienić. Po oficjalnej premierze FIFA 16 można śmiało szukać w sieci już sprawdzonych spolszczeń oraz polskiego komentarza i jest to wówczas o wiele bezpieczniejsze, gdyż na ogół źródło pochodzenia takich plików to po prostu oryginalne nośniki.

Przedstawiamy dla Was w pełni darmowe i działającego FIFA 16 Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy FIFA 16.

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać FIFA 16 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Pod tym linkiem znajdziesz grę Fifa 17 najtaniej w sieci, jedyne 139 zł!

Instalacja spolszczenia FIFA 16

 

Kolejność postępowania

 

1. Należy ściągnąć FIFA 16 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry FIFA 16

freeWszystkie spolszczenia, które znajdują się na naszej stronie przed uploadem są uprzednio sprawdzane pod względem działania oraz skanowane dlatego macie pewność 100% pewność, że działają zgodnie z opisem oraz nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania FIFA 16 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia FIFA 16

FIFA 16 spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz FIFA 16 Spolszczenie chomikuj

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenie możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu, tak jak wspominaliśmy wcześniej jest to jedynie zabezpieczenie i jest ono w pełni darmowe.

.

FIFA 16 screenyScreeny aplikacji FIFA 16 Spolszczenie

FIFA 16 spolszczenie chomikuj

FIFA 16 spolszczenie pobierz

FIFA 16 spolszczenie napisy

FIFA 16 spolszczenie komentarz

spolszczenie downloadFIFA 16 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: FIFA 16
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

Pobierz spolszczenie

3 comments

  1. pietrek napisał(a):

    oj gdyby nie to spolszczenie, to chyba zawiesilbym sie juz w grze ;p

  2. kamil00 napisał(a):

    nareszcie cos dziala, wielkie dzieki dla calego team’u 🙂

  3. Czapaj napisał(a):

    a juz myslalem ze nie znajde 😀

Dodaj komentarz