Menu

Game of Thrones A Telltale Games Series Spolszczenie

Napisana przez naszą z wielu podobnych produkcji ekipę Telltale Games epizodyczna gra przygodowa, oparta na licencji popularnego serialu telewizji HBO Chodzi o Tron, którego wzorem była napisana przez George’a R.R. Martina saga Pieśni Lodu i Ognia. Fabuła gry umieszczona została pomiędzy wydarzeniami opisanymi w 3 oraz 5 sezonie serialu. Wydana na sześć epizodów historia zatrzymuje się i na stanach rodziny Forresterów, którzy – aczkolwiek nie pojawili się w serialu – zostali odtworzeni w piątej części książkowej sagi. Przejmujący się handlem drewnem Forresterowie starają się pozostać w momencie przesuwającej się wojny pięciu królów, co zatrzymuje się m.in. przyczyną konfliktu z domem Whitehillów. Rozgrywka związana jest mechanice klasycznych przygodówek point-and-click, i podczas zabawy odwiedzamy szereg swoich mieszkań na kontynentach Westeros i Essos, obserwując imprezę z strony kilku innych osób, których działania wywrą bezpośredni pomysł na stany obu rodzin.

spolszczenie do Game of Thrones A Telltale Games Series

Game of Thrones A Telltale Games Series Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Game of Thrones A Telltale Games Series Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Game of Thrones A Telltale Games Series.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Game of Thrones A Telltale Games Series Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

Kolejność postępowania

1. Należy ściągnąć Game of Thrones A Telltale Games Series Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Game of Thrones A Telltale Games Series

Oto wyniki skanowania Game of Thrones A Telltale Games Series Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Game of Thrones A Telltale Games Series

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Game of Thrones A Telltale Games Series Spolszczenie chomikuj

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenia możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu.

.

screenyScreeny aplikacji Game of Thrones A Telltale Games Seriest Spolszczenie

Game of Thrones A Telltale Games Series spolszczenie

Game of Thrones A Telltale Games Series spolszczenie chomikuj

Game of Thrones A Telltale Games Series spolszczenie pobierz

Game of Thrones A Telltale Games Series spolszczenie napisy

spolszczenie downloadGame of Thrones A Telltale Games Series Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Game of Thrones A Telltale Games Series
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz