Menu

Game of Thrones A Telltale Games Series Spolszczenie

Game of Thrones A Telltale Games Series Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Game of Thrones A Telltale Games Series Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Game of Thrones A Telltale Games Series

Spolszczenie Game of Thrones A Telltale Games Series

Napisana przez naszą z wielu podobnych produkcji ekipę Telltale Games epizodyczna gra przygodowa, oparta na licencji popularnego serialu telewizji HBO Chodzi o Tron, którego wzorem była napisana przez George’a R.R. Martina saga Pieśni Lodu i Ognia. Fabuła gry umieszczona została pomiędzy wydarzeniami opisanymi w 3 oraz 5 sezonie serialu. Wydana na sześć epizodów historia zatrzymuje się i na stanach rodziny Forresterów, którzy – aczkolwiek nie pojawili się w serialu – zostali odtworzeni w piątej części książkowej sagi. Przejmujący się handlem drewnem Forresterowie starają się pozostać w momencie przesuwającej się wojny pięciu królów, co zatrzymuje się m.in. przyczyną konfliktu z domem Whitehillów. Rozgrywka związana jest mechanice klasycznych przygodówek point-and-click, i podczas zabawy odwiedzamy szereg swoich mieszkań na kontynentach Westeros i Essos, obserwując imprezę z strony kilku innych osób, których działania wywrą bezpośredni pomysł na stany obu rodzin.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Game of Thrones A Telltale Games Series Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Game of Thrones A Telltale Games Series Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Game of Thrones A Telltale Games Series.

Oto wyniki skanowania Game of Thrones A Telltale Games Series Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz Game of Thrones A Telltale Games Series Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Game of Thrones A Telltale Games Seriest Spolszczenie

Game of Thrones A Telltale Games Series Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Game of Thrones A Telltale Games Series
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage