Menu

Grand Theft Auto V Spolszczenie

Kolejna odsłona bestsellerowej gangsterskiej serii studia Rockstar North, rozgrywająca się w olbrzymim, otwartym świecie miasta Los Santos oraz w jego okolicach, wzorowanych na krajobrazach Los Angeles oraz południowej Kalifornii. Twórcy rozbudowali tytuł pod względem fabuły i jej bohaterów, dodali wiele nowych elementów rozgrywki, a także sprawili, że świat gry zaczął naprawdę żyć własnym życiem.
spolszczenie do Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V Spolszczenie

Piąta, pełnoprawna odsłona bardzo modnej serii gier akcji, nad której rozwojem pieczę sprawuje studio Rockstar North we wymiany z koncernem Take Two Interactive. Miejscem prac Grand Theft Auto V jest fantastyczne miasto Los Santos (wzorowane na Bilet Angeles), a fabuła gromadzi się na perypetiach trójki bohaterów: Michaela De Santy, Trevora Philipsa i Franklina Clintona, którym wiadome są konflikty z założeniem. Twórcy gry pozostali wierni sandboksowemu modelowi rozgrywki, pozwalając graczom na prawdziwą możliwość w osiąganiu założeń oraz wspominaniu się po wirtualnym mieście. Koszty pracy oraz reklam tytułu oszacowane pozostawiły na więcej 360 milionów dolarów, co załatwiło wszystkie wcześniejsze zapisy w domeny gier wideo. Przedstawiamy dla Was Grand Theft Auto V Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Grand Theft Auto V.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Grand Theft Auto V Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Grand Theft Auto V Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Grand Theft Auto V

Tutaj możesz Grand Theft Auto V Pobierz PL.
Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Grand Theft Auto V Spolszczenie chomikuj.

.Screeny aplikacji Grand Theft Auto V Spolszczenie

Grand Theft Auto V spolszczenie pobierz

Grand Theft Auto V Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Grand Theft Auto V
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage