Menu

Grim Dawn Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Grim Dawn Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Grim Dawn.

spolszczenie do Grim Dawn

Grim Dawn Spolszczenie

To gra ARPG, której akcja rozgrywa się w fantastycznym świecie nawiedzonym przez inwazję potworów. Grasz w nim rolę włóczącego się bohatera próbującego opanować chaos pociskami, mieczami, magią i bóg wie, czym jeszcze. W grze silnie przebija się wpływ „Diablo” oraz „Titan Quest” (z którym wiąże grę kilku deweloperów). Nie znajdzie się tu wielu szkieletów i harpii, ale zbierasz drop i levelujesz dramatycznie szybko. Rzadko kiedy jest to kwestia tego czy potwór co pozostawi, a raczej kwestia tego, jak zamierzasz wszystko to pomieścić w swoich torbach. To samo tyczy się zdobywanych mocy. Mimo nazwy, „Grim Dawn” jest zdeterminowany do tego, żeby sprawić, byś czuł się dobrze. W późniejszych etapach kampanii pomaga ci kruk duch, psy piekielne i reanimowane zwłoki pokonanych wrogów, ponadto można zamienić się w giganta, który przywołuje grzmoty i rzuca wielkimi oczami we wrogów. Wytworzyć można także ściany ognia – wszystkie te umiejętności trudno jest spamiętać.
Praktycznie wszystko w grze brzmi i wygląda znajomo – z tym, że wszystko zostało ogromnie podkręcone, prócz zgaszonej i smętnej atmosfery i estetyki. Sprawia to, że całość nigdy nie wchodzi na poziom absurdu. W grze można znaleźć sekcję, która stara się być nawet westernem, skupiająca się na tym, że broń palna może odegrać bardzo ważną rolę, jeśli tego chcemy. Niestety nie wykracza to poza nakrycie głowy i nazwy bossów. Podobnie jest z inspiracjami Cthulhu i motywem wiktoriańskim przewijającym się gdzieś w tle – wszystko znika w niewyraźności i ogólnej ciemności gry. Nie wszystko i nie zawsze jest takie ciemne, ale jest tak przez większość czasu gry. Problemem gry jest poleganie za bardzo na tradycji, zarówno wizualne, jak i mechaniczne, ale jest to równocześnie najmocniejszą stroną gry. Czasami po prostu ma się ochotę poklikać i porozwalać tą drogą potwory w drobny pył i cieszyć się z tego, że dostaliśmy z dropu jakąś zabawkę. „Grim Dawn” stara się zaoferować trochę więcej niż to. Questgiverzy umożliwiają przeprowadzenie krótkich konwersacji, a do tego gracz ma do wykonania kilka wyborów związanych z frakcjami, które później przenoszą się na to, z czym będą walczyć. Jeżeli zainteresowała cię ta gra, to pobierz ją i spolszczenie z portalu chomikuj.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Grim Dawn Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Grim Dawn Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Grim Dawn

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Grim Dawn Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Grim Dawn Spolszczenie

Grim Dawn spolszczenie

Grim Dawn Spolszczenie Pobierz

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany