Menu

Guild Wars 2 Heart of Thorns Spolszczenie

Pierwszy duży dodatek do drugiej części bestsellerowego MMO Guild Wars 2. Rozszerzenie wprowadza nową historię fabularną w sercu niedostępnej wcześniej dżungli Maguuma, nową klasę postaci Revenant, możliwość wznoszenia i rozbudowy siedziby gildii, a także szereg ulepszeń systemu Mastery i poboczne specjalizacje dla każdej z profesji. Wielbiciele walk bezpośrednich otrzymują zaś nowy tryb PvP o nazwie Stronghold oraz nową mapę Borderlands, przeznaczoną do epickich potyczek w trybie WvW.

spolszczenie do Guild Wars 2 Heart of Thorns

Guild Wars 2 Heart of Thorns Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was w pełni darmowe i działającego Guild Wars 2 Heart of Thorns Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Guild Wars 2 Heart of Thorns.

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Guild Wars 2 Heart of Thorns Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

 

Kolejność postępowania

 

1. Należy ściągnąć Guild Wars 2 Heart of Thorns Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Guild Wars 2 Heart of Thorns

freeWszystkie spolszczenia, które znajdują się na naszej stronie przed uploadem są uprzednio sprawdzane pod względem działania oraz skanowane dlatego macie pewność 100% pewność, że działają zgodnie z opisem oraz nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Guild Wars 2 Heart of Thorns Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Guild Wars 2 Heart of Thorns

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikujpl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Guild Wars 2 Heart of Thorns Spolszczenie chomikuj

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenie możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu, tak jak wspominaliśmy wcześniej jest to jedynie zabezpieczenie i jest ono w pełni darmowe.

.

screenyScreeny aplikacji Guild Wars 2 Heart of Thorns Spolszczenie

Guild Wars 2 Heart of Thorns spolszczenie

Guild Wars 2 Heart of Thorns spolszczenie pobierz

Guild Wars 2 Heart of Thorns spolszczenie chomikuj

Guild Wars 2 Heart of Thorns spolszczenie napisy

spolszczenie downloadGuild Wars 2 Heart of Thorns Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Guild Wars 2 Heart of Thorns
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz