Menu

Halo Spartan Strike Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Halo Spartan Strike Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Halo Spartan Strike.
spolszczenie do Halo Spartan Strike

Halo Spartan Strike Spolszczenie

Jest to kontynuacja gry Halo: Spartan Assault legendarnej edycji strzelanin FPS, ukazującego działalność w ciekawej dla cyklu perspektywie izometrycznej. Za powstanie gry gwarantuje ten tenże duet deweloperski, natomiast jej działalność osadzona została równolegle do wydarzeń wprowadzonych w Halo 2. W rozgrywce dodajemy się dodatkowo w budowę Spartana Davisa, który, występując na czele oddziałów UNSC, przemierza 30 zróżnicowanych rozmiarów i buduje czoła hordom kosmicznych najeźdźców. Podczas walki przyjdzie nam wziąć z całkowitego arsenału właściwych dla edycji stoi i pojazdów i unikalnych umiejętności specjalnych. Produkcja oferuje lekko poprawioną grafikę i raczej zmodyfikowane sterowanie. Ponadto wersja dedykowana Windows 8 została także niczym w sukcesie poprzedniczki. Dzięki temu podczas gry możemy odblokować dodatkową zawartość dla trybu wieloosobowego.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Halo Spartan Strike Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Halo Spartan Strike Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Halo Spartan Strike.

Oto wyniki skanowania Halo Spartan Strike Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.
Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Halo Spartan Strike Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Halo Spartan Strike Spolszczenie

Halo Spartan Strike spolszczenie

Halo Spartan Strike Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Halo Spartan Strike
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage