Menu

Hatred Spolszczenie

Przedstawiamy Hatred Spolszczenie. Hatred to strzelanka z widokiem izometrycznym, cechująca się ogromną dawką przemocy. Wcielamy się w człowieka przepełnionego nienawiścią do całego świata, który rusza na swoistą krucjatę, mającą na celu wymordowanie tylu ludzi, ilu się da. Akcja toczy się głównie w otwartych lokacjach, które podlegają szeroko zakrojonej destrukcji otoczenia (gra korzysta z silnika Unreal Engine 4). Jest to debiutanckie dzieło polskiego studia Destructive Creations.
spolszczenie do Hatred

Hatred Spolszczenie

Kontrowersyjna strzelanina z wyglądem izometrycznym, stanowiąca debiutancki projekt własnego studia Destructive Creations z Gliwic. Pod względem akcji i techniki tytuł nawiązuje kilka do Postala z 1997 roku. W rozgrywce zajmujemy się w nieznanego antybohatera, którego zajmuje głęboka niechęć do wszelkiego globu. Chcąc dać upust negatywnym emocjom, kończy na jezdnie Nowego Jorku, aby siać morę i przekazywać do dołu wszystkich, którzy nawiną się pod lufę. Na siedmiu stanach o nieliniowej, otwartej budowie nasz bohater wykorzystuje szeroki wybór rozmaitych narzędzi zagłady. Ambicją autorów było zrealizowanie produkcji czysto zabawnej a również odległej z każdej pomoce i konsekwencji politycznej. Jednocześnie tytuł obdarzono mrocznym tonem i możliwą oprawą graficzną, wykonaną przy zastosowaniu silnika Unreal Engine 4. Duża ilość niby nie umotywowanej przemocy przydałaby się do poważnych kontrowersji obecnie na sezonie tworzenia gry.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Hatred Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Hatred Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Hatred.

Tutaj znajdziesz Hatred Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Hatred Spolszczenie

Hatred spolszczenie chomikuj

Hatred Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Hatred
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage