Menu

Homefront The Revolution Spolszczenie

„Homefront: the revolution” to otwarto światowa gra typu first person shooter, stworzona przez Dambuster Studios i wydana przez Deep Silver, będąca sequelem do „Homefront”. Gra ma ukazać się na rynku siedemnastego maja w Ameryce Północnej i dwudziestego w Europie, na takich platformach, jak Linux, Microsoft Windows, OSX, Playstation 4 i Xbox One. Akcja „Homefront: the Revolution” toczy się cztery lata po ataku Korei Północnej na Stany Zjednoczone. W grze wcielamy się w rolę protagonisty, Ethana Brady, szykującego ruch oporu w okupowanej przez Koreę Północną Filadelfii. Zadaniem Ethana jest oczywiście odzyskanie Filadelfii. W przeciwieństwie do pierwszej części gry, w tej otoczenie będzie otwartoświatowe i gracz będzie mógł eksplorować samodzielnie wiele dystryktów.

spolszczenie do Homefront The Revolution

Homefront The Revolution Spolszczenie

Zadaniem graczy będzie między innymi zbieranie części z budynków i skrytek, żeby tworzyć i modyfikować broń oraz wyposażenie innego typu. Warto nadmienić, że w grze tej broń koreańskiej armii będzie o wiele bardziej zaawansowana technologicznie i zablokowana technologią rozpoznawania odcisków palców. Graczy będą czekały także misje poboczne, takie jak zamordowanie koreańskiego generała czy ukradnięcie drona. Kolejną dodatkową możliwością będzie sposobność do modyfikowania broni. Filadelfia podzielona będzie na trzy dystrykty. Zielona strefa na przykład to przestrzeń w centrum miasta, gdzie koreańskie wojska są najsilniejsze i także strefa, gdzie mają one najwięcej udogodnień takich, jak chociażby bieżąca woda, stały dostęp do energii elektrycznej, a ich fortyfikacje czynią zielone strefy jednymi z najbezpieczniejszych miejsc w mieście. Drugi dystrykt to już żółta strefa, która jest najsilniej zaludnionym gettem. Patrole zdarzają się tam bardzo często i rebeliantom trudno jest nawigować się w tym terenie. Ulice miasta są zapełnione i zawalone patrolami, dronami i wszystko widzącymi kamerami. Brakuje energii elektrycznej i wody, a przeludnione miasto żyje w namiotach i slumsach. Czerwona strefa to zbombardowana okolica przedmieść pełna ruin. Tam także ruch oporu jest najsilniejszy. Chcesz pograć w tę grę? Pobierz spolszczenie jako napisy pl z portalu chomikuj.

Przedstawiamy dla Was Homefront The Revolution Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Homefront The Revolution.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Homefront The Revolution Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

Kolejność postępowania

1. Należy ściągnąć Homefront The Revolution Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Homefront The Revolution

Oto wyniki skanowania Homefront The Revolution Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Homefront The Revolution

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Homefront The Revolution Spolszczenie chomikuj

 

Zarabiaj prawdziwe pieniądze, na graniu!
Nowy poradnik zarabiania przez internet na grach.
http://zarabiajg2a.com

screenyScreeny aplikacji Homefront The Revolution Spolszczenie

Homefront The Revolution spolszczenie

Homefront The Revolution spolszczenie chomikuj

Homefront The Revolution spolszczenie pobierz

Homefront The Revolution spolszczenie napisy pl

spolszczenie downloadHomefront The Revolution Spolszczenie Pobierz


Pobierz spolszczenie

4 comments

 1. Agent007 napisał(a):

  Hehehe tyle czasu zmarnowanego na szukanie jakiegos spolszczenia oplacilo sie wreszcie 🙂 – wreszcie cos co dziala

 2. Czarek napisał(a):

  nareszcie cos dziala, dzieki wielkie

 3. Poperek napisał(a):

  teraz bede czesciej wbijal tutaj po jakies pliczki

 4. Pafcio napisał(a):

  przyda sie, thx

Dodaj komentarz