Menu

IL-2 Sturmovik Battle of Moscow Spolszczenie

IL-2 Sturmovik: Battle of Moscow Kontynuacja znanej edycji symulacyjnej Il-2 Sturmovik, opracowana również jak była odsłona cyklu przez ekipę 777, działającą pod egidą firmy 1C Company. Razem z podtytułem Battle of Moscow, akcja gry dostarcza nas jeszcze na początek wschodni II wojny światowej, gdzie mamy wkład w głównych operacjach lotniczych przełomu 1941 i 42 roku, włącznie z tytułową walką o Moskwę. Pod względem mechaniki, wykonywa nie wnosi żadnych nowości w zderzeniu z daną półtora roku wcześniej poprzedniczką, oferującą nieco uproszczony model sterowania. Podczas zabawy możemy przedstawić się po samej ze części konfliktu (Rosjan lub Niemców), i do bliskiej możliwości oddano osiem zupełnie innych maszyn, wśród jakich ujawniły się: I-16 typ 24, MiG-3, Il-2 model 1941 i Pe-2 seria 35 (po części rosyjskiej) oraz Bf 109 E-7, Bf 109 F-2, Bf 110 E-2 i Ju 88 A-4 (po części niemieckiej). W walce przewidziano te oferta odblokowania dodatkowych samolotów za opłatą.

spolszczenie do IL-2 Sturmovik Battle of Moscow

IL-2 Sturmovik Battle of Moscow Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was IL-2 Sturmovik Battle of Moscow Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy IL-2 Sturmovik Battle of Moscow.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać IL-2 Sturmovik Battle of Moscow Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

Kolejność postępowania

1. Należy ściągnąć IL-2 Sturmovik Battle of Moscow Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry IL-2 Sturmovik Battle of Moscow

Oto wyniki skanowania IL-2 Sturmovik Battle of Moscow Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia IL-2 Sturmovik Battle of Moscow

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz IL-2 Sturmovik Battle of Moscow Spolszczenie chomikuj

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenia możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu.

.

screenyScreeny aplikacji IL-2 Sturmovik Battle of Moscow Spolszczenie

IL-2 Sturmovik Battle of Moscow spolszczenie

IL-2 Sturmovik Battle of Moscow spolszczenie pobierz

IL-2 Sturmovik Battle of Moscow spolszczenie chomikuj

IL-2 Sturmovik Battle of Moscow spolszczenie napisy

spolszczenie downloadIL-2 Sturmovik Battle of Moscow Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Rogue Stormers
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz