Menu

Just Cause 3 Spolszczenie

Przedstawiamy Just Cause 3 Spolszczenie. Trzecia odsłona serii sandboksowych gier akcji z widokiem TPP od studia Avalanche. Tak jak poprzednio, wcielamy się w agenta Rico Rodrigueza, który tym razem zmaga się z dyktatorskimi rządami w rejonie Morza Śródziemnego. Po raz kolejny oddano do naszej dyspozycji rozległy świat, po którym możemy przemieszczać się dzięki różnym pojazdom. Rozgrywka skupia się na dynamicznej i efektownej akcji, w której udział bierze pokaźna paleta broni i wymyślnych gadżetów.
spolszczenie do Just Cause 3

Just Cause 3 Spolszczenie

Trzecia edycja popularnego cyklu sandboksowych gier akcji, krążąca po 5 latach przerwy za sprawą ważnych twórców części ze przygotowania Avalanche. W atrakcji śledzimy dalsze losy agenta Rico Rodrigueza, grającego dla tajnej komórki CIA, popularnej jak Instytucja. Akcja przekazuje nas w obwód Morza Śródziemnego – do drobnej republiki Medici, która przechodzi pod rządami okrutnego generała Di Ravello. Również jako w historycznych częściach cyklu, swym postanowieniem jest sprawienie do końca dyktatora. Do możliwości graczy dano obszar ponad 400 mil kwadratowych, po jakim potrafimy lekko się poruszać, wykonując szereg istotnych i drobnych zadań fabularnych. Na gruncie wyspy ruszamy się, wykorzystując bogatą gamę samochodów i gadżetów agenta, natomiast w zbiorze naszego bohatera odnalazłaby się zarówno klasyczna broń palna, kiedy również sposoby większego formatu. Skończona z kwestią o konsolach ósmej generacji oprawa Just Cause 3 jest podstawowy skok jakościowy w zestawieniu z byłymi edycjami cyklu.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Just Cause 3 Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Just Cause 3 Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Just Cause 3

Oto wyniki skanowania Just Cause 3 Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów.

Screeny aplikacji Just Cause 3 Spolszczenie

Just Cause 3 spolszczenie

Just Cause 3 Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Just Cause 3
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany