Menu

Kholat Spolszczenie

Przedstawiamy Kholat Spolszczenie. Pierwszoosobowy horror polskiego studia IMGN.pro. Gracz wciela się w uczestnika tragicznej w skutkach wyprawy alpinistów w okolice tytułowej góry. Za podtrzymanie niepokojącej atmosfery w grze odpowiedzialny jest system „fear manager”, na bieżąco dostosowujący bodźce zewnętrzne do sytuacji na ekranie.
spolszczenie do Kholat

Kholat Spolszczenie

Pierwszoosobowy survival horror, zaprojektowany przez narodowe studio deweloperskie IMGN.pro. Fabuła gry zainspirowana została dużymi zdarzeniami, jakie rozegrały się w 1959 roku na Drodze Diatłowa w masach Ural. Odnaleziono tam ciała 9 uczestników wyprawy wysokogórskiej, i podstawy ich śmierci pozostały niewyjaśnione. Wiadomo jedynie, iż grupa spośród nich martwa z warunku wyziębienia, a ślady wskazują, iż podyktowani istnieli do ucieczki przed nowym zagrożeniem. W zabawie eksplorujemy otwarty, skuty lodem świat, będąc do decyzji jedynie kartę i kompas. Próbując znaleźć ścieżkę do finału, zmagamy się z szukającymi na nas zagrożeniami. W frajdzie nie przewidziano możliwości walki, i prawdziwą drogą środku jest ucieczka. Na konieczności gry przygotowano profesjonalny system, opisywany jako „fear manager”. W funkcje od działań gracza, szkoli on ogólne składniki, dostępne za wykonywanie atmosfery grozy, co tworzy, iż wszystka przyszła rozgrywka jest trochę inaczej.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Kholat Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu).

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Kholat Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Kholat[/stextbox
Oto wyniki skanowania Kholat Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz Kholat Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Kholat Spolszczenie

Kholat Spolszczenie pobierz

Kholat Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Kholat
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

Pobierz spolszczenie z Chomikuj

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage