Menu

L.A. Noire Spolszczenie

Utrzymana w stylistyce noir detektywistyczna przygodówka akcji, będąca skutkiem współpracy debiutującego australijskiego studia ze starą ekipą Rockstar Games. Akcja gry czeka nas do pokonanego przez korupcję i handel narkotykami Los Angeles lat 40. Zajmujemy się w budowę Cole Phelpsa, który po powrocie z wojny wpada w ciągi policji. Podczas zabawy śledzimy poszczególne etapy kariery bohatera, zacząwszy z funkcji w drogówce, aż do wydziału zabójstw czy narkotyków. Rozgrywka ogranicza się do poszukiwania miejsc zbrodni w badaniu ważnych dla sprawy tropów oraz przepytywania świadków i złych. W sztuce nie zabrakło ale i typowych sekwencji akcji, takich jako pościgi, bójki na pięści czy efektowne strzelaniny. W ramie graficznej przyciąga uwagę realistyczna mimika twarzy, dzięki jakiej potrafimy oceniać reakcje przesłuchiwanych osób.

spolszczenie do L.A. Noire

L.A. Noire Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was L.A. Noire Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych przez osoby trzecie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy L.A. Noire.

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać L.A. Noire Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia

Kolejność postępowania

1. Należy ściągnąć L.A. Noire Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry L.A. Noire

freeWszystkie spolszczenia, które znajdują się na naszej stronie przed uploadem są uprzednio sprawdzane pod względem działania oraz skanowane dlatego macie pewność 100% pewność, że działają zgodnie z opisem oraz nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania L.A. Noire Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia L.A. Noire

spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz L.A. Noire Spolszczenie chomikuj

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenia możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu.

.

screenyScreeny aplikacji L.A. Noire Spolszczenie

L.A. Noire spolszczenie

L.A. Noire spolszczenie pobierz

L.A. Noire spolszczenie chomikuj

L.A. Noire spolszczenie napisy

spolszczenie downloadL.A. Noire Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: L.A. Noire
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe

Pobierz spolszczenie

One comment

  1. ZuZu napisał(a):

    bezpoblemowo mozna pobierac

Dodaj komentarz