Menu

L.A. Noire Spolszczenie

Utrzymana w stylistyce noir detektywistyczna przygodówka akcji, będąca skutkiem współpracy debiutującego australijskiego studia ze starą ekipą Rockstar Games. Akcja gry czeka nas do pokonanego przez korupcję i handel narkotykami Los Angeles lat 40. Zajmujemy się w budowę Cole Phelpsa, który po powrocie z wojny wpada w ciągi policji. Podczas zabawy śledzimy poszczególne etapy kariery bohatera, zacząwszy z funkcji w drogówce, aż do wydziału zabójstw czy narkotyków. Rozgrywka ogranicza się do poszukiwania miejsc zbrodni w badaniu ważnych dla sprawy tropów oraz przepytywania świadków i złych. W sztuce nie zabrakło ale i typowych sekwencji akcji, takich jako pościgi, bójki na pięści czy efektowne strzelaniny. W ramie graficznej przyciąga uwagę realistyczna mimika twarzy, dzięki jakiej potrafimy oceniać reakcje przesłuchiwanych osób.
spolszczenie do L.A. Noire

L.A. Noire Spolszczenie

Właściwa rozgrywka liczy się na dwie pierwsze grupy. Do centralnej liczb możemy odpowiedzieć przede wszelkim eksplorację miejsc zbrodni, liczącą na ciężkim przeczesywaniu przestrzeni w szukaniu obiektów istotnych dla określonego śledztwa. Cole wymaga także umiejętnie przepytywać świadków doświadczeń i oskarżonych o tworzenie niecnych czynów. Przeprowadzanie targów jest nieco trudnym procesem, albowiem przesłuchiwanej pani potrafimy uwierzyć, poddać w kwestię jej możliwość wydarzeń, albo daj zarzucić kłamstwo, przedstawiając dobre przykłady na udowodnienie swoich zarzutów. Godne zapisania stanowi toż, iż jakieś badanie może pójść trochę czyli w funkcje z ostatniego albo załatwili wszystkie dokumenty sztywne a ewentualnie dobrze zareagowaliśmy podczas badań. W sztuce nie brakuje także faktów codziennych dla tytułów akcji. Główny bohater często ma związek w pościgach (pieszych i samochodowych), walkach na pięści czy efektownych strzelaninach (w muzyce czynne są nowe warianty pistoletów, strzelb czy karabinów maszynowych). Z planują o graczach szukających lepszych wrażeń przygotowano oraz kilkadziesiąt misji pobocznych, w jakich bierzemy się między innymi likwidacją bandytów zabarykadowanych w banku. Przedstawiamy dla Was L.A. Noire Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy L.A. Noire.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać L.A. Noire Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć L.A. Noire Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry L.A. Noire

Nasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz L.A. Noire Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji L.A. Noire Spolszczenie

L.A. Noire spolszczenie

L.A. Noire Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: L.A. Noire
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe

One comment

  1. ZuZu napisał(a):

    bezpoblemowo mozna pobierac

Dodaj komentarz

Polub nasz fanpage

Sprawdziany

sprawdziany