Menu

LEGO Marvel’s Avengers Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was LEGO Marvel’s Avengers Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy LEGO Marvel’s Avengers.
spolszczenie do LEGO Marvel's Avengers

LEGO Marvel’s Avengers Spolszczenie

Przy okazji poprzedniej kolaboracji powstało bowiem „LEGO Marvel superheroes”, której „LEGO Marvel Avengers” jest bezpośrednią kontynuacją. Grę zapowiedziano na początku dwa tysiące piętnastego roku i ma ona ukazać się dwudziestego szóstego stycznia dwa tysiące szesnastego roku. Jeżeli chodzi o fabułę gry, to bazą dla „LEGO Marvel’s Avengers” są te wyprodukowane dotąd produkcje filmowe poświęcone Avengersom, czyli „The Avengers” z dwa tysiące dwunastego roku i the „Avengers: Czas Ultrona” z roku dwa tysiące piętnastego. Poza tymi dwoma głównymi punktami wyjścia odnaleźć w grze można także elemementy fabularne z filmów poświęconych poszczególnym Avengersom. W tym wypadku są to „Thor: Mroczny Świat”, „Iron Man 3”, „Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie” i „Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz”. Wydarzenia z gry toczą się wokół sprawy tajemniczych artefaktów, które wiążą ze sobą wszystkie elementy uniwersum Marvela. Jeżeli chodzi o charakter rozgrywki, to na platformie Windows nie odbiega ona od tej, jaką zaprezentowano w wydanym w dwa tysiące trzynastym „LEGO Marvel Superheroes”. Jest to bardzo ciekawa i wciągająca gra, która na pewno jest gratką zarówno dla fanów LEGO, jak i dla fanów Marvela. Miło i interesująco spędza się przy niej czas. W momencie gdy gra wyjdzie, pobierz ją oraz crack z portalu chomikuj i ciesz się rozgrywką.

Tutaj tej stronie jest LEGO Marvel’s Avengers Pobierz.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać LEGO Marvel’s Avengers Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć LEGO Marvel’s Avengers Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry LEGO Marvel’s Avengers

Screeny aplikacji LEGO Marvel’s Avengers Spolszczenie

LEGO Marvel's Avengers spolszczenie

LEGO Marvel’s Avengers Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: LEGO Marvel’s Avengers
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage