Menu

Lords of the Fallen Spolszczenie

Stworzone przez polskie studio City Interactive RPG akcji, osadzone w starożytnym świecie, w którym ludzkość zabiła złowieszczego boga. Twórcy położyli główny nacisk na stworzenie wciągającej dla gracza mechaniki rozgrywki. Jednym z autorów Action RPG City Interactive jest Tomasz Gop, współtwórca przebojowego Wiedźmina.

spolszczenie do Lords of the Fallen

Lords of the Fallen Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was w pełni darmowe i działającego Lords of the Fallen Spolszczenie. Spolszczenie zostało napisane przez Team Spolszczenia4You i zakazuje się czerpania z niego jakichkolwiek korzyści materialnych. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Lords of the Fallen.

Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Lords of the Fallen Spolszczenie.exe (link do ściągnięcia aplikacji znajduje się pod koniec artykułu). Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Instalacja spolszczenia Lords of the Fallen

 

Kolejność postępowania

 

1. Należy ściągnąć Lords of the Fallen Spolszczenie – link znajduje się pod koniec postu wraz ze wszystkimi informacjami o aplikacji
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Lords of the Fallen

freeWszystkie spolszczenia, które znajdują się na naszej stronie przed uploadem są uprzednio sprawdzane pod względem działania oraz skanowane dlatego macie pewność 100% pewność, że działają zgodnie z opisem oraz nie posiadają żadnego złośliwego oprogramowania.

Oto wyniki skanowania Lords of the Fallen Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów –

Wyniki skanowania spolszczenia Lords of the Fallen

Lords of the Fallen spolszczenie chomikuj.plNasze spolszczenia gier i programów udostępniamy też w serwisie chomikuj.pl Zapraszamy do pobierania i komentowania. Przestrzegamy przed oszustami! Prawdziwy link odszukasz jedynie na naszej oficjalnej stronie. Tutaj znajdziesz Lords of the Fallen Spolszczenie chomikuj

 

HostingHosting na którym przechowywane są nasze pliki jest chroniony weryfikacją użytkownika, aby dostęp do spolszczeń mieli jedynie użytkownicy naszego bloga. Dodatkowo na tym hostingu nasze pliki mają dożywotnią gwarancję, czyli nigdy nie zostaną usunięte. Dlatego też niekiedy przy próbie pobrania spolszczenie możesz zostać poproszony o podanie nr telefonu, tak jak wspominaliśmy wcześniej jest to jedynie zabezpieczenie i jest ono w pełni darmowe.

.

Lords of the Fallen screenyScreeny aplikacji Lords of the Fallen Spolszczenie

Lords of the Fallen spolszczenie chomikuj

Lords of the Fallen spolszczenie download

Lords of the Fallen spolszczenie pobierz

Lords of the Fallen spolszczenie napisy

spolszczenie downloadLords of the Fallen Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Lords of the Fallen
Rozmiar: 14.32 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

Pobierz spolszczenie

3 comments

  1. Mosci napisał(a):

    Bez najmniejszych problemow 🙂 Jak najbardziej polecam !

  2. magdus napisał(a):

    dziala, dziala

  3. Gooper napisał(a):

    przyda sie, thx

Dodaj komentarz