Menu

Lucky’s Tale Spolszczenie

Przedstawiamy dla Was Lucky’s Tale Spolszczenie. Spolszczenie przeznaczone jest do użytkownia przez zwykłych graczy Lucky’s Tale
spolszczenie do Lucky's Tale

Lucky’s Tale Spolszczenie

Lucky’s Tale Stworzona przez firmę Playful Corporation barwna platformówka 3D, zaprojektowana do zgodności z szkłami rzeczywistości rozszerzonej. W rozgrywce zabieramy się w skórę sympatycznego liska imieniem Lucky, który przemierza kolorowy świat pełen zróżnicowanych wyzwań i przeciwników do zdobycia. Mechanika imprezy w wartości nie odchodzi od większości typowych platformówek, oraz protagonista poza bieganiem, skakaniem, wspinaniem się i grą potrafi i pokazywać się całemu szeregowi aktywności dodatkowych oraz zręcznościowych minigier. Tym, co odróżnia Lucky’s Tale z indywidualnych ludzi gatunku, jest pomoc z szkłami AR, dzięki której podczas zabawy potrafimy bez przeszkód rozglądać się po świecie rozrywki, szukając ukrytego przejścia albo także wychylić się, pytając co dobrego spotyka się np. po nowej części płotu lub skały. Dzięki temuż w trakcie rozrywki jesteśmy doświadczenie wirtualnego uczestnictwa w świecie Luckiego, odtworzonego za pomocą barwnej, kreskówkowej grafiki 3D.
Aby poprawnie zmienić język gry na polski, należy pobrać Lucky’s Tale Spolszczenie.exe. Nie musimy podmieniać żadnych plików ponieważ aplikacja zrobi to za nas automatycznie.

Kolejność postępowania
1. Należy ściągnąć Lucky’s Tale Spolszczenie.exe
2. Po pobraniu otwieramy plik .exe
3. Zapoznajemy się z informacjami oraz klikamy Dalej
4. Wybieramy ścieżkę do głównego folderu, gdzie zainstalowana jest nasza gra
5. Klikamy „Dalej” i czekamy aż instalator zamieni wszystkie pliki językowe na polskie, instalacja może
potrwać kilka minut.
6. Po ukończeniu klikamy zakończ i cieszymy się polska wersja gry Lucky’s Tale.

Oto wyniki skanowania Lucky’s Tale Spolszczenie.exe przez jeden z najpopularniejszych internetowych antywirusów. Tutaj znajdziesz Lucky’s Tale Spolszczenie chomikuj.

Screeny aplikacji Lucky’s Tale Spolszczenie

Lucky's Tale Spolszczenie

Lucky’s Tale Spolszczenie Pobierz

Spolszczenie do gry: Lucky’s Tale
Rozmiar: 7.95 MB
Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Rodzaj pliku: .exe
Język: Polski

No comments

Dodaj komentarz

Sprawdziany odpowiedzi

sprawdziany chomikuj

Polub nasz fanpage